Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Színházakban játsszák még a...

Színházakban játsszák még a Romeo és Júliát? A musicaleset?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=0kItGmJQaQM


A you tube-on találtam, és élőben is szeretném látni, mert ez a kedvenc darabom!


Van erre lehetőségem? A szereposztás is tetszik, de szerintem ez valami egyszeri alkalom lehetett... :(


Ha valaki tud valamit, bármit, örömmel hallom...



2015. jan. 21. 19:42
 1/5 anonim válasza:
Nem egyszeri alkalom volt, hosszu ideig jatszottak ebben a szereposztasban, ami szerintem a legjobb volt :) akkor is elerheto volt az Operett Szinhazban mas szereposztasban, de ketsegtelenul ok voltak a legjobbak. Talan 2007-2008 kornyeken volt ez, mar nem igazan emlekszem, mikor tortunk ki ebben az oriasi lazban. Az Operett Szinhaz honlapjat nezd meg, ott fent van, hogy jatsszak-e meg, es ha igen, akkor kik a szereplok. Szinetar-Dolhai-Bereczki-MAZs verziorol szerintem mar ne nagyon almodj. En sajnos anno nem tudtam eljutni az eloadasukra, de azota mar nem is vagyom ra, nelkuluk nem erdekel:) viszont ha megtalalod, es meg jatsszak, akkor jo szorakozast hozza, nem kicsi elmeny lesz :) ;)
2015. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. jan. 22. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kb 2 héttel ezelőtt voltam a Veréb Tomis előadáson.

MÁZS volt Bemvolio.

Am én már találkoztam ám Zsolttal :D

Úgy értem nem színpadon :)

2015. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Játsszák, bár nem azokkal a színészekkel (D. Attila, Sz. Dóra és B. Zoltán már nem játsszanak benne). Igen, szerintem is ez az 'első és igazi' szereposztás, amit bármikor szívesen megnézek DVD-n vagy YouTube-on, de ez ne tévesszen meg, 2 évvel ezelőtt láttam egy FANTASZTIKUS R&J előadást, egy teljesen más szereposztásban az Operettszínházban:)
2015. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt meg tudod nézni a szereposztást is :)

2015. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!