Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Régebben is ennyi meleg...

Régebben is ennyi meleg karakter volt a színházakban, vagy csak manapság lett ennyire hangsúlyozva?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen divat, mostanában már irritáló.
2012. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla,de tudom,hogy most sok van,köszönd Alföldinek!
2012. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Régebben itt kommunista diktatúra volt és a cenzúra miatt nem lehetett mutatni ilyesmit.

A melegek számához képest még mindig kevés meleg karakter van a színházakban.

2012. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Régen is voltak meleg színészek a színházakban. Pl: Gobbi Hilda, Márkus László, őket imádta például a közönség.


Egyébként úgy értetted a kérdést, hogy a művekben sok a meleg karakter? Mert én nem tudom, de szerintem egyáltalán nincs sok meleg karakter. Bár én ritkán járok színházban, de egyszer se láttam olyan darabot, ahol meleg szereplő lett volna.

2012. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Én inkább a filmekben vagyok otthon.

Valóban megszaporodtak a meleg témával foglalkozó filmek, ennek semmi köze a demokráciához, a szocializmusban is volt.

Tudom, hogy az élet része a melegség is, de engem a túlhangsúlyozása személy szerint, mint említettem, határozottan irritál.

Mivel a kérdező a témát színházi vonatkozásban tette fel, akkor gondolom, hogy ő is ilyen jelenséget tapasztalt ott.

2012. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A filmekben is a számukhoz képest viszonylag kevés meleg karakter van, csak azokat jobban megjegyzed, ezért érzed azt, mintha olyan sok lenne. Magyar filmekben pedig kb. 0.003%.
2012. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Valóban eléggé megszaporodtak. Nekem van pár meleg ismerősöm, szóval nem vagyok egy homofób, de...

Ott van pl a Grace Klinika.

Kb a hetedik évadtól minden harmadik pár meleg.

2012. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem megszaporodtak, hanem többen vállalják... nem ugyanaz!


23 meleg F.

2012. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ahogy írtam a kérdésem a karakterekre vonatkoznak, nem pedig a színészekre. :)

2012. nov. 22. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!