Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok véleményt az oldalamról?

Írnátok véleményt az oldalamról?

Figyelt kérdés
Írjatok véleményt a tumblimrol. Írhattok jot és rosszat csak írjátok meg hogy miért jo vagy rossz: [link]
2014. dec. 31. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Totál laikus vagyok, ilyesmit nem csinálok, de a képek szépek. A háttered, a Central Park is egy szép kép. Viszont szerintem nagyon csapongsz a témák között, túl művészi akarok lenni érzés van benne. Az zene ami az oldaladon szólt az borzalmas.


Alapjáraton nekem tetszik, bár nem tumblizok, de lehet aki járatos a tumblrben és sokat van ott annak egy kicsit tucat, netán utánérzéses lesz. De nem rossz összességében, de újra meg kell említenem azt a borzalmas számot, azt vedd ki mert kicsit riasztó és nem is illik a képekhez. :)

2014. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsit depis, de amúgy nagyon szép :)
2014. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.válaszoló igazad van a zenével kapcsolatban már rég változtattam egyébként azért csapongok a témák közt mert volt nemrég egy depis idődzakom de már máshogy érzek :) egyébként köszi a véleményeket
2015. jan. 1. 00:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!