Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » írnátok véleményt erről a...

írnátok véleményt erről a tumbliról?

Figyelt kérdés

hosszú véleményt irtok? jöhet minden

[link]



2014. dec. 24. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Tipikus. Ezeregy ilyet láttam már, ne haragudj.

Másodszor: Ha azért csináltad a tumblr-t mert "ez menő", és hogy sok követőd legyen, remélem hamar abbahagyod. A tumblr Rólad szól, önmagadat kell hogy tükrözze. Ha téged tényleg ez tükröz, akkor sajnos semmi egyediséged nincs és egy tömeg ember vagy. Hidd el, a mai világban már csak a gyáva embereknek dicsőség az, hogy tömeg ember lehet. Aki egyedi, az leszarja a többi ember véleményét, és mer kockáztatni, mer önmaga lenni, akkor is ha elítélik. Ez benne van a játékban.

Ugyan ez a tumblr is. Ha ugyan olyan mint másoké, semmivel nem vagy egyedibb.

2014. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az első sor az amit a tumblimról irtál, az lehet akar épitő kritika, szóval köszönöm. de a többi ne haragudj nem érdekel, mert már engem próbáltál véleményezni nem a tumblimat, mondjuk nem sikerült. es attól mert érdekel mások véleménye, nem menőségböl csinalom az egészet..sőt vicc. ezel meg is nevetetél. és igen érdekel a véleményetek, de ez nem azt jelenti hogy az befolyásol.. bármennyi negativ vélemény jön, a tumblim nem lesz más, de attól még elolvasom a kritikákat. és a többi valaszolonak akkor hogy világos legyen: légyszi a tumblim véleményezzétek, ne engem probáljatok;) köszönöm
2014. dec. 28. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem téged véleményeztelek, általánosságban beszéltem az emberekről (amit egyébként utálok, de ha a szükség úgy kívánja...), viszont látom nem érted.

Úgy érted ahogy akarod, engem még úgy nem érdekel. Azért mondtam el mert a kis tini p*csák rontják el az oldalt, azzal hogy csak a követőkre mennek, és hogy gyakorlatilag ugyan olyan tumblr-t hoz létre az összes.

Ez pedig nekem vicces. Nem érdekel mások véleménye, de azért kikéred. Akkor mi az értelme? Ha nem befolyásol, akkor nem is kérdezed meg. Ahh, hagyjuk. Csináld ahogy akarod, viszont elmondom még egyszer: Legyen egyediséged kérlek.

Amikor azt írtam hogy ilyenek a tömeg emberek, akkor azt szerettem volna kifejezni hogy te ne légy az. De már látom hogy felesleges erőlködnöm. További szép napot.

2015. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!