Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok véleményt a blogomról?

Írnátok véleményt a blogomról?

Figyelt kérdés

Kezdő blogger vagyok ezért kérem a segítségeteket.

Link: [link]



2014. nov. 2. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel néhány ismerősöm szerint véleménynyilvánításnál egy kicsit bunkó vagyok, szeretném elmondani, hogy egyetlen szót sem bántásnak szánok, hanem segíteni szeretnék neked és adni néhány tanácsot. :)

Design:

Nekem nem nagyon tetszik, hogy a szöveg balra van zárva egyetlen hasábba, ezért a képernyő fele gyakorlatilag üres. (Bár esztétikai dolgokhoz nem igazán értek.)

Tartalom:

Sajnos az eddigi hét rész elolvasása közben találkoztam helyesírási hibával, nem is kevéssel. Mielőtt közzé tennéd a részeket, érdemes legalább egyszer újra végigolvasni őket, mert hemzsegnek az olyan mondatok is, amiknek az eleje nem kapcsolódik a végéhez, hirtelen megváltozik az alany, vagy nem is tudom. Valami olyanra emlékszem, hogy "A barátnőm mindketten elkezdtünk csacsogni", és ehhez hasonló csodák.

És maga a tartalom, a történet. Az alaptörténettel nincs bajom, bár a hetedik részben számomra enyhe abszurdum, hogy párocskánk eddig összesen kétszer, vagy legfeljebb háromszor beszélgetett, de a srácot ez nem rendíti meg, sőt halálos természetességgel ölelgeti és puszilgatja a leányzót. Hm.

Azt is furcsállom, hogy néha kerek mondatok helyett csak annyit írsz, hogy *egy héttel később*, vagy *másnap reggel*. Szerintem, ha már egy történetet írsz, igazán hozzácsaphatnál egy-két mondatot, pl. "Azóta egy hét telt el. Most már azt gondolom, ...". Hasonló az is, amikor egyszerűen átmásolsz egy képet az internetről valamilyen ruha-összeállításról. Sokkal szebb lenne, ha leírnád, hogy mit vettél fel aznap, miért azt vetted fel, és így tovább.

Ha élvezed, folytasd, sokat fogsz fejlődni! Sok sikert! :)

2014. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csúnya design
2014. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!