Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lesz akkor ha iszunk...

Mi lesz akkor ha iszunk alkoholt gyógyszerre?

Figyelt kérdés
Ha pl valaki beteg, fejfájáscsillapítot kell szednie, lázhúzót stb. és később iszik rá alkoholt akkor mi baja lehet? Nem hat a gyógyszer vagy komoly dolog is adódhat belőle?

2014. dec. 30. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
El kell olvasni a dobozban található tájékoztatót. Ha nem írja, hogy tilos mellette alkoholt fogyasztani, akkor lehet.
2014. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igaz nem fejfájáscsillapító, de én allergia gyógyszerre ittam, 2pohár bort, és 1 pohár vodkát vmi üdítővel... Hát nagyon csúnya vége lett, nagyon berúgtam, nem bírtam állni, szinte elájultam, forgott velem minden és egész éjjel hánytam. Alap esetben ekkora mennyiségtől max becsiccsentek. Szóval azt ajánlom vigyázz vele! Olyan csúnyán néztem ki, hogy vki beszólt a barátaimnak, hogy biztos bedrogoztattak.... Ha májban oldódos gyógyszer, ne igyál rá! 20/L
2014. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!