Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » MI a véleményetek a vizipipázá...

MI a véleményetek a vizipipázásról? Hány éves kortól lehet venni?

Figyelt kérdés

Tudok róla pár dolgot, de szerintem nem eleget.

17 vagyok és szeretnék venni egyet, de elöbb tudni akarok róla még infőkat. milyen ezközök kellenek hozzá? (mindent) légyszi irjatok. előre is köszi :)



2014. dec. 19. 16:43
 1/2 anonim válasza:

én is annyi vagyok, hetente pipázok a barátokkal..na de a témához kötve:

ugyebár káros ,akárki mondd akármit..persze vannak viták hogy a cigi károsabb e vagy a pipa , megoszlik a vélemény ,de azt hiszem hogy a pipa kevésbé káros.

Végülis ha megveszel egy pipát minden jár hozzá ami szükséges ,csak szenet meg dohányt nem adnak.

nekem Aladin pipám van 68cm, Razam mosható cső, Vortex kerámiával , meg ajánlatos kókuszszenet használni:D

2015. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gnoomage ***** válasza:

Ha a pipát nem dohánnyal rendeled, hanem utána veszed meg egy trafikban, akkor akár egy 10 éves is vehet elméletben(mivel úgy nem dohány termék).


Szerintem nagyon kellemes érzés a pipázás, megnyugtató dolog. Ha veszel egy pipát általában minden benne van, csak dohány/kő/gél/paszta és szén kell.

2015. aug. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!