Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék jobban mesélni?

Hogy tudnék jobban mesélni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul mesélek dolgokat.. ez úgy értem hogy például elmesélem a barátnőmnek hogy kaptam egy új telefont.. össze vissza vannak a gondolataim.. nem időrendben mesélek.. jobban eltudná mesélni a barátnőm hogy wc-zett minthogy én elmesélném hogy megnyertem a lottót..hogy lehetne jobb ez?

2014. dec. 18. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy értelmezem, hogy a kommunikációs készségeiddel vannak a problémák. Talán nem tudod magad eléggé kifejezni. Ha így van, akkor sokat kell olvasni. Irodalmi műveket, mert sajnos az újságírás annyira felhígult az utóbbi években, hogy abból nem feltétlenül lehet fejlődni.

Az is lehet persze, hogy szorongó vagy, szeretnéd, ha figyelnének rád, ha jópofának tartanának, és erre rástresszelsz. Ebben az esetben először magadat kellene elfogadnod, nem függni annyira a külvilág véleményétől.

Ezek persze csak ötletek, hiszen nem ismerlek, de talán magadra ismertél valamelyik indokban.

2014. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem olvasok sokat de a barátnőm semmit se olvas mégis jól tud mindent mesélni. Hát mivel általában a legjobb barátnőmmel szoktam beszélni és őt nagyon szeretem és nem játszom meg magam előtte így nem ismertem magamra :) köszi :) várom a további tanácsokat
2014. dec. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!