Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy nyugodt...

Mit tegyek hogy nyugodt szívvel tudjak elmenni egy discoba?

Figyelt kérdés
még nemvoltam de szeretnék járni de félek attól hogy besülök ,leégek,vagy hasonlók.. leginkább ismerkedni szeretnék
2008. aug. 16. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ne menj egyedul, es ne tarts attol, hogy leegsz mert ott a tobbiek is emberek, akarcsak te. De ha nem erzed majd jol magad es nem tetszik, akkor nem kotelezo jarni, ismerkedesre mas lehetoseg is van.

Jo szorakozast!

2008. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a disco nem a legalkalmasabb hely az ismerkedésre.

Oda kevesebben mennek azok,akik valóban ismerkedni akarnak.

Rengeteg más lehetőség is van,ilyenkor nyáron még inkább.

De ha mindenképpen a discoban akarsz ismerkedni,akkor ne egyedül menjél le.Legyenek ott barátok,menjetek többen.Ha vannak ott veled,akkor te is jobban el tudod magad engedni,jobban oldódik a hangulat.

2008. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

ha mész is,arra figyelj,hogy mit veszel fel!sajnos egyesek tréning nadràgba,meg kockàs kötött pulcsiba mennek.

inkàbb farmer,meg egy jo kis felsö....

akkor nem lesz ciki!

probàlj valakit magaddal vinni.egyedül,nem lesz hangulatod...

nem kell félned,olyan emberek jàrnak discoba,mint te,vagy én.

2008. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azóta már voltál?

Hogy ment?

2010. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!