Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc idézetetek...

Nektek mi a kedvenc idézetetek? Bármilyen témában, bármennyi idézet jöhet!

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

2 kedvenc idézetem:


"Ezredfordulós vagyok. Y generáció. Nagyjából az AIDS megjelenése és 911 között születtem. a globális generációnak is hívnak minket. Híresek vagyunk az önimádatról és gyakran hangoztatjuk a jogainkat. Azt mondják, azért, mert mi vagyunk az első generáció, akik már a részvételért is díjat kapnak. Mások szerint a közösségi média miatt, mert megoszthatjuk a világgal, hogy mikor fingunk, vagy mikor eszünk. De úgy látszik, a legfőbb jellemvonásunk, az a világ iránti érzéketlenség, a szenvedés iránti közöny."

Madison Montgomery (Emma Roberts) - American Horror Story


"A barátok olyan emberek, akikkel a szórakoztató, ám mégis értelmetlen időt töltöd. Ha nehéz időszak jön, nem állnak melléd."

Ryugu Rena - Higurashi no naku koro ni


18/L

2014. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem nézünk többé az ágyunk alá, hogy rejtőzik-e ott szörny, mert rádöbbentünk, hogy a szörnyek bennünk lakoznak" Joker

18f

2014. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"I know love is just shout into the void,and that oblivion is inevitable.......

And i am love with you!"<3


"Sometimes It's hard two face reality,

Even tought you might get mad at me!"<3

2015. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"I'm the one who knocks...!!!"

a Breaking Bad című sorozatból van.

lefordítva: "én vagyok az aki kopog!"

a sorozat egyik jelenetében nagyon, nagyot űtött ez a mondat! szinte már szállóigévé vált.

2. voltam

2015. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

"Az emberek szeretnek bíráskodni, mivel amíg mások fölött ítélkeznek, addig nem kell a saját nyomorult életükkel foglalkozniuk. Ránk mutogatnak, ahelyett, hogy magukba néznének."


"Nem vagyok rabszolgája egy olyan istennek, aki nem is létezik. "


"A társadalom mindig próbál egy bűnbakot találni a problémáira. Hát itt vagyok."


"A zene a mágia legerősebb formája."


"Soha nem mondtam azt, hogy legyetek olyanok, mint én. Azt mondom légy önmagad, és tegyél különbséget."

stb. stb. stb.

2015. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!