Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 14 éves osztálytársam 90%os...

14 éves osztálytársam 90%os jeggyel utazhat kísérővel, (most metróról lenne szó, úgy tudom arra nem is kell venni még 90%osat sem) 14éves vagyok, (osztálytársa) én igénybe vehetem-e a kedvezményt, mint kísérő, vagy megbüntetnek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem veheted igénybe, elvileg 18 év felettinek kell lenni a kísérőnek. Gondolom 14 évesen még nem nézel ki annyinak.
2014. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mi megcsináltuk 15 évesen az egyik ismerősünkkel és nem szóltak. De ez egy külvárosi elsóajtós kisbusznál volt. Metrónál nem adódott alkalmunk. Szerintem egy próbát megér. Majd írd meg mi volt, ha megpróbáltátok :)
2014. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kinézek annyinak, de gondolom kérnek hozzá személyit vagy diákot amin láthatják
2014. nov. 3. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kérnek semmit, ha kinézel 18-nak, akkor viszont nyugodtan.
2014. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb 14 éves lány simán kinéz 18-nak is. Ha fiú vagy akkor az már úgy nem jó, mert a 14 éves fiúk elég gyerekesnek néznek ki még a többsége.
2016. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!