Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Történetet keresek. Help?

Történetet keresek. Help?

Figyelt kérdés
lehet, hogy eleg furcsan fog hangzani, de vannak ezek a fanfiction tortenetek, amikben amator irok irjak le a sajat kis trotenetuket hires emberek szereplesevel. DE nekem olyn kene, ami stimmel az elozoekkel, csak nem hires emberekkel es leszbikusokkal. valaki nem ismer esetleg? vagy nem tudja, hol talalhatok ilyesmiket? elore is koszonom :)

2014. okt. 27. 20:37
 1/7 A kérdező kommentje:

NA vagyis NE legyenek benne hires emberek es leszbikusok legyenek benne

csak ez ertelmetlen lett odafent

2014. okt. 27. 20:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Angol is jó, vagy magyar kell?
2014. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
angol is jó
2014. okt. 27. 20:47
 4/7 anonim válasza:
Hm. Legközelebb lehet csak a te kedvedért belekezdek egy ilyenbe. :) Bár én főleg híres emberekkel írok, de meglátjuk, mire jutok.
2014. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mutathatsz parat a munkaid kozul, hogyha blogba vannak szedve
2014. okt. 27. 21:12
 6/7 anonim válasza:

www.sinara-tortenetei.blogspot.hu

www.tortenetek.hu

2014. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az enyém most költözik és minden irományom átdolgozás alatt van (utólag silánynak ítéltem). De amúgy is terveztem most egyet, a sztori is meg van (mivel szinte az egész valóságon alapul), szóval most úgy sincs dolgom, belekezdek. Esetleg ha kész a blog és 1-2 fejezet, írok. :)
2014. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!