Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube videózás, vagy inkább ne?

Youtube videózás, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a vlogolós, gameplayos, kihívásos csatornákat mind fiúk csinálják. A lányok általában a sminkes, ruháa videókat készítik.

Arra gondoltam, hogy én lányként csinálnák egy ilyesmi csatornát, ahol beszélnék filmekről, könyvekről, mindenféle felkapott dologról elmondanám a véleményem, persze ezeket megfelelő vágassal és egyéb dolgokkal csinálnám. Szerintetek kezdjek bele?

És egy mellék kérdés: szerintetek lenne nézettsége egy ilyen csatornának, vagy ez a fiúk műfaja? Számomra nem a nézettség számít, csak érdekelne ez a dolog is :)



2014. okt. 13. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Maris, Viktória. Két lány akik "híresek" (számomra azok :'D) figyelj, ha azért csinálod. ,mert szereted ,és nem azért, hogy híres legyél, akkor nosza :D

Hogy néznének-e? Én biztosan, ha leírod privátban majd az oldal nevét :)

2014. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy elkezdek én is videózni, viszont nem pont ilyen kategóriában mint ezek a lányok :)
2014. okt. 14. 04:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen Hollywood Hírügynökség féléregondolsz csapj bele. Én is szívesen iratkozok, követlek majd :D

Csak mert csaj vagy ne hátrálj meg, lehet még jobban futna mint a srácoké :), előre szólok nem kis munka lesz.

2014. okt. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a youtube híresség titka,olyat csinálj amit még mások nem csináltak,vagy olyan stílusba ahogyan még nem csinálták
2014. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok mi lesz belőle ;) mostmár én se csak fiúkat szeretnék nézni :S xdddd
2014. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kommenteket olvasva még több kedvem lett belevágni a videózásba, viszont szeretnék egy profibb kamerát, és egy jó videószerkesztő programot is.
2014. okt. 14. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen megnézném a videóid, majd linkelsz csatornát? :)
2014. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, de szerintem várok még a téli szünetig, akkor lesz elég időm.
2014. okt. 14. 19:48
 9/9 anonim válasza:
Szia én is pont ebben a cipőben járok :) én is szeretnék egy csatornát de nem a szépség ápolással kapcsolatban :) a legjobb fiú barátom elsőre kiröhögött azzal hogy az én kezemben kamera de szerinte is jólenne ha nem csak fiúk vlogolnának. Vágj bele Hajrá!
2014. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!