Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan van mindenkinek 1000+...

Honnan van mindenkinek 1000+ ismerőse és 200 lájk-ja facebookon?

Figyelt kérdés
Sose facebookoztam , régen csináltam magamnak egy fiókot , de nem használtam. Most felléptem és megnéztem majdnem mindenkinek van 1000 ismerőse és 200 lájkja. Még egy olyannak is aki az osztályba nagyon visszafogott van 142 likeja és 860 ismerőse....... Ez mi ?

2014. okt. 2. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nmetudom, én elég népszerű vagyok, mégis csak 100 ismerősöm van. Lehet azért mert nem igazolok vissza minden fogyatékost aki csak bejelöl és tényleg csak azokat akiket ismerek és pozitív véleményen vagyok róla.
2014. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős: mivel boldog-boldogtalanbt visszaigazol. Ha kiírnád valami "ismerkedős csoportba", hogy "jelöljetek, fiúk" (gondolom lány vagy), egyből több tucat ember bejelöl.

Lájkok: 1. módszer: kitesz magáról egy lenge öltözetű képet. Egy halom túl kanos pöts lájkolni fogja. 2. módszer: "bejelöllek, ha lájkolod a képemet".


De igazából ennek miért is van jelentősége? Hiszen ennek semmi jelentősége nincs. Nem attól lesz valaki "nagyobb", hogy hány random idegen van az "ismerősei" között.

2014. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
na igen megha kidobod mellé még a melleidet is kapásból kapsz 500 lájkot.
2014. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!