Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » HErBY miért tiltatta le a...

Sammer100 kérdése:

HErBY miért tiltatta le a kommenteket és a like/dislike fukciót az új delipeter csatornáján?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 03:20
 1/9 Sowilo ***** válasza:
73%

A legtöbben ügye annyit képesek felfogni a videóiból, hogy sörözik cigizik káromkodik. Ezért elszaporodtak a kommenteknél a trollok akik minden videó alá odairkálták, hogy "dögöj-jémeg", "kurfa anyád", "meg leszel keresve", "miretanítodagyerekeket", stb. Aztán a sok idióta állandóan ugyanazokat az ezerszer megválaszolt kérdéseket teszi fel állandóan, mint pl "honnan tőtötted le". Meg a "mikor lesz má gémpléj" kommentek is elég idegesítőek tudnak lenni egy idő után.


Nem is csoda hogy letiltotta, én is belefáradnék ebbe.

2014. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De nem ebből tartja el a családját? Már egyszer törölte, megbánta, akkor most miért?

Szimplán bekattant? Vagy most jön rá, hogy a csatornáját 90%-ban 12év alattiak nézik?

Mire számított? Egész nap iszik és nem csinál semmit, csak a videóit vágja és tölti fel.

2014. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sowilo ***** válasza:
50%

"Egész nap iszik és nem csinál semmit, csak a videóit vágja és tölti fel."


Igen, pont azokból van elege, akik ennyit vesznek le a videóiból, és fikázódnak. Többek között ezzel keresi a pénzt, ezt viszont nem befolyásolja, hogy lehet-e kommentet írni. Régen sem lehetett. Nem 90%-ban 12 évesek nézik, csak ők írják a legtöbb kommentet, meg ők csinálnak "fanvideókat". Nyilván a gémpléj videók vonzzák őket, az életfiló videóknál már nincsenek annyian.


Nekem pont ez tetszik benne egyébként. Egy szakadt alkoholista pánikbeteg, aki sörön, cigin, nyugtatókon él, 40 kiló vasággyal együtt. Kijelentette hogy nem akar sokáig élni, ezért nem is változtat, inkább felvállalja, és folyamatosan önmagát parodizálja, mindemellett néha okos dolgokat is képes benyögni, mert egy értelmes ember. Nekem anno tizenéves koromban mikor kezdtem nézni a videóit, baromi nagy motiváció volt...

2014. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

(Előtted lévő vagyok.) Pár hónapja ismertem meg a videóit, előtte lehet láttam a nevét "Herby" de nem néztem egy vlogját sem. Őszinte gyerek, egyszerű mint a faék, őszintén tud cig*nyozni, mégsem hiszem hogy rasszista lenne, nincs vele gond, de hogy nem sok hozzáadott értékkel bír, az biztos.


Őszintén. Attól, hogy valaki pánikbetegnek kiáltja ki magát, majd a gyógyszer- és alkoholfüggőségét, játékszenvedélyét, erre a szorongásos négy fal között biztonságos szindrómába csomagolva adja el nap mint nap videóüzenet formájában, milyen üzenete van a 12 éveseknek vagy akár az idősebbeknek? Ettől független elfér a társadalomban, talán szükség is van rá, én drukkolok, hogy jobban menjen neki, meggyógyuljon.


Ő a nép új Bartos Cs. Istvánja, csak nem a csöves, hanem a modernebb, panellakó, internetfüggő verziója.


Tetszik az őszintesége, nincs vele gond, nem fikázni akarom, még ha kritikus is voltam.


Ja, és 57kg ruhában.

https://www.youtube.com/watch?v=gSfa7cFrFl8


És mennek már újból a videói...

2014. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. jún. 23. 19:39
 6/9 Sowilo ***** válasza:

Sokkal több hozzáadott értékkel bír, mint a magyar videósok 90%-a, érdekes dolgokat a herbytv.hu filó kategóriája alatt találsz. Bár 1-2 kivétellel a régi videók már nincsenek meg... A 12 évesek számára semmi üzenete nincs, nekik a vlogot meg a gémpléjt csinálja.


Az igaz, nem olyan videós, akit ma kell elkezdeni nézni. Én 2008 óta nézem, ez már a sokadik csatornája ami most van. És sajnos az is igaz, hogy ez az új már nagyon mainstream az elsőhöz képest, kevesebb érdekes videót lehet találni, de azokat is igazából a régiek ismeretében érted meg... anélkül is érted, csak máshogy. Ez a hibája.

2014. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sowilo ***** válasza:

Még egy dolog ha nem gond, most jutott eszembe hogy említetted Bartost :D


[link]

[link]

[link]


Ő sem volt mindig egy szakadt csöves... :D

2014. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én néztem régebben, voltak jó videói, a gameplay be a Fallout sorozata hatalmas volt, aztán jött ez a bu**sz@r minecraft fétise... Meg ilyen videói, hogy sz@rzsáktarzan, meg befesti a haját, hát mondom jól van, ennél még 10 évesen is többet tudtam. Sajnos előbb utóbb unalmassá vált az is, hogy ritka béna a játékokba, egyszerűen láma.
2014. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sowilo ***** válasza:
A szarzsáktarzan pont azt szeretné bemutatni, miért olyanok a mai 12 évesek, amilyenek... egyébként ja, kell neki a nézettség, és ha minecraft meg hasonló dolgokat csinál, arra sok nézettség jön gyerekektől. A hajfestéssel mi a baj?:D
2014. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!