Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Velencei karneválról mik a...

Velencei karneválról mik a vélemények? Érdemes elmenni? Tetszett vagy nem nagy durranás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
kb 15 éve voltam. akkor nagyon hideg volt és a nyilvános WC-knél min. fél órát kellett várni, 50 m-esek voltak a sorok. nagy sok ember nagy a tömeg, de azért nekem tetszett, mert én imádom Velencét. nem voltak programok, vagy csak a mi idegenvezetőnk nem vitt el minket nem tudom. de ez 15 éve volt. ha jó társasággal mész biztos jó buli!
2010. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb 5 éve voltam.De akkor sem voltak programok.Csak jó nagy tömeg(akár aug.20.-ai tüzijátékon Pesten)Különösebben szép dolgokat nem láttam,de persze ez is lehet az idegenvezető hibája.Na jó,azért volt egy két szép dolog de ennyi.Az egészben csak a baráti társaság és az utazás élménye a maradandó számomra:)de ezt itthon is megtehettük volna bármelyik fesztiválon és olcsóbban:)Azért jó arra gondolni,hogy jártam a karneválon,ha a szuvenírre nézek:)
2010. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!