Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vélemény erről?

Vélemény erről?

Figyelt kérdés

Vettem múlthéten kedden egy Hello Kitty-s fekete táskát a Claire`s üzletben Budaörsön..

Másnap leszakadt a füle ÚGY HOGY EGY PÉNZTÁRCA ÉS EGY FÉLIG TELI ÜVEG VOLT MÉG BENNE + ESERNYŐ..

Vissza vittem és azt mondták,hogy kicserélik mert az tuti hibás volt... Kicserélték másnap semmi baja nem volt utána meg nem is hordtam majd tegnap abba hoztam a cuccaim ami nem valami sok holmi volt és mind2 füle leszakadt... a kérdésem az hogy ha a pénzt kérem vissza akkor azt vissza adják? Nincs kedvem újra mindig cserélgetni.. unalmas..



2014. szept. 17. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom h a 3. csere után kötelesek vissza adni, de megpróbálhatod h hátha második után is visszaadják. ők is jobban járnak
2014. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy értve jobban?
2014. szept. 17. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy hogy nem szakítod el még több táskájukat :D
2014. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát... ez annyira vicces volt tényleg.... :) Visszaadták a pénzt.. és NEM AZ ÉN HIBÁM VOLT. mivel az előző elszakadtból tanulva bár akkor is kevés cuccot hordtam most se pakoltam tele.. :) szóval a táska sz*r
2014. szept. 29. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!