Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi erről a tumbl-ről a vélemén...

Solyii2 kérdése:

Mi erről a tumbl-ről a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 12. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan tipikus 16 éves tinilányos tumblr, szerelmi idézetekkel meg nagy világfájdalommal. Ilyen van itt minden 2. lánynak. De ezen legalább a természetről vannak képek rajtuk ilyen szövegekkel, és nem dugós meg félpucér 20as csőkarú emos fiúk képeivel.
2014. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép. A képek nagyon tetszenek rajta! :)
2014. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálok elvonatkoztatni a posztjaidról, mert épp azon vagyok, hogy senkit ne ítéljek el, akire eddig rávágtam volna, hogy "mindenkinek ilyen" mert nincs abban semmi rossz, nem kell kaparni, hogy te valami különleges legyél, ha neked ez tetszi kakkor hajrá.


Viszont...

-Az automatikus zenelejátszó nekem elég indok, hogy azonnal kilépjek, mert az esetek 98%-ában hallgatok zenét, így nem kell még valami más.

-A háttered kicsi kép, elcsúszik, nézz valamit ami teljesen kitölti.

-Már a blogcímedben is helyesírási hiba (A helyes verzió az lenne, hogy A Little bit of my life)

-Lassan töltött be a témád, de ez lehet azért van, mert megint túlhasználom a gépem.


Ha neked tetszik akkor jó így és kész. :)

2014. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tipikus tucat-tumblr, tinicsajos-idézetes-butuska. Semmivel nem tűnik ki a többi hatvanmillió hasonló közül.
2014. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
milyen témát használsz?
2014. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon igénytelennek hat, és zavaró is, hogy a háttér túl kicsi, és "ismétlődik".

Egyébként egy átlagos jellegtelen tinilány-tumblr, mindennap látni ilyet, de ezt már előttem is elmondták páran.

És remélem arról azért tudomásod van, hogy az első zene eredetileg nem Ellie Gouldingé, hanem Elton Johné. Remélem.

2014. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és még egy: Ha a szövegben van ő, ű, vagy olyan betű, ami nincs abban a betűtípusban, akkor vagy ne írj azzal a betűtípussal, vagy rövidet írj helyettük. Ez mindenre vonatkozik...úgy az egész életben. Mert így ez nagyon gagyi: [link]
2014. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!