Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a blogomról?...

Mit gondoltok a blogomról? Mit kéne még javítani rajta?

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 9. 17:07
 1/8 anonim válasza:

Kééérlek legközelebb ne azzal kezdd, hogy "Csőő"!

A körmöset olvastam végig, figyelj neked nem törik nagyon a körmöd? Nem látszik erősnek, és valóban nem túl szép..

Ha továbbra is így folytatod, egy tucatblog lesz belőle, eddig semmi extra - bár legalább még nem késő változtatni.

2014. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A Csőőről nem fogok lemondani, a való életben is mindig így köszönök, már szinte a védjegyem ><

De, mostanában jobban törnek.

Mitől lehetne nem tucat..?

2014. szept. 11. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rondák a körmeid, ráadásul nem is tudod szépen kifesteni őket. Úgyhogy szerintem töröld azt a bejegyzést, mert rondítja az oldalt és lealacsonyítja, akárcsak a csőőő-zés, ami szerintem hülyeség, mert nem kell feltétlenül úgy köszönteni a vadidegen olvasókat, hogy "csőő". Szerintem nem gondoltál abba bele, hogy az utcán/hivatalos helyeken sem úgy köszöntöd azokat, akiket nem igazán ismersz, hogy "csőő", hát akkor mi van a bloggal, ahol tuti, hogy egyáltalán nem ismered az olvasókat?
2014. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A körmeid borzalmasan néznek ki és csúnyán is vannak kifestve. Illetve, olcsó sz*r no-name körömlakkokat használsz, menj be inkább a dm-be legközelebb és vegyél egy normálisat. Sokkal szebben is festenek. Meg keress valakit akinek az ujját fotózgathatod.
2014. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as: ha valakit nem ismerek, és felnőtt, akkor elkurjantom magam, hogy "Csókolom!", úgyhogy marad a csőőzés. És amúgy ki tudom őket festeni szépre is, csak nem akartam, mert ott a lakkok fedése, és hasonlók volt a lényeg, nem az, hogy nekem milyen a kézügyességem >< De egyébként újra megnéztem, és hol látszanak a körmeim? Mindegyik képen ki vannak festve, akkor honnan vettétek, hogy rondák? o.o

4-es: Az meg hadd legyen az én dolgom, hogy milyen lakkokat használok, az miért baj, hogy olcsóak? x3 A legeslegkedvencebb lakkom az olcsó, szar, noname-ek közül való, akkor meg? :D Viszont az utolsó mondatod köszönöm.

2014. szept. 13. 18:29
 6/8 anonim válasza:

Én is feltegyem a több száz körömlakkomat, meséljem el miket szerettem régen, illetve miket szeretek most? Na ez a tucat.. ezen kéne változtatnod szerintem..

A parókás poszt még egész jó, annyi, hogy túl sok a szmájli, a megfogalmazása is a dolognak meg az utolsó mondatod "Kommentben várom a visszajelzéseiteket :3" eléggé erőltetett.. de maga a téma szerintem jó. (mellesleg ugyanolyan hajam van mint az utolsó képen,csak igaziba:) )

A zenésről inkább nem mondok semmit.

A körömlakkos meg hát igen.. az a tömeg. Nem mint blogolónak hanem inkább mint egy 15 éves lánynak mondanám..:

Egyrészt szerintem használj sok kézkrémet, másrészt köröm ápolásra valami lötyit. Avontól lehet rendelni ilyeneket olcsón is.

Néhány képen ahol csak egy rétek van és látszik a körmöd (valószínű erre értette az egyik hozzászóló is) pl

[link]

Itt látszik oldalt. Erre még annyit mondanék. Nem kell minden körömlakkot tízszer átfesteni, nem véletlenül áttetsző.. (nem mellesleg szerintem fedőlakként is egy olyan színen remekül mutat, használhatsz fehéret is alá akkor megmarad a színe, és élénk is lesz. Körömlakkokat keverhetsz is, ha nem tetszik a színe mint ahogy írtad a sárgánál.. Kreativitás!:) )

Tény, hogy olcsó (gagyi) körömlakkok között is vannak szépek, de ezek nem feltétlenül a leg köröm barátabbak összetételükben.

Mivel blogbejegyzés és nem a barátnődnek mutogatod, jobban figyelhettél volna, hogy hogy viszed fel a lakkot. Nem kell azt tökig felhúzni a körömágyadra. Körömreszelővel meg a formáján igazíthatnál, és ahogy látom nem is egyforma méretűek, ami szerintem összhatásilag igénytelenül és borzalmasan néz ki.

Elhiheted sokat foglalkozok körmökkel, habár nem vagyok manikűrös de valamennyire értek ehhez. Ha akarod megfogadod a tanácsaim, ha akarod nem.

A blogról még annyit:

Kinézetével különösebb bajom nincs (illetve a körmös képet lekicsinyíthetnéd mert belelóg az oldalába, bár lehet, hogy csak nálam jelenik meg így) A hátteret meg átállíthatnád fix.re.

Ha valamit el akarsz érni vele, akkor sokkal sűrűbben posztolj, (színvonalasan) és ne csak személyes dolgok legyenek, azokat inkább szorítsd a háttérbe, mert mindenkinek van élete.

Sok sikert és ne add fel.:)

T.

2014. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Cuki :D
2014. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez egy teljesen átlag blog, nem tűnik ki a tobbi kozzul
2014. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!