Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a blogomról?

Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem bele az egészbe. Erre a blogra hetente egy fejezetet töltök fel egy történetből ,amelyet én írtam . Lehet hogy nem a legjobb de sok munkám van benne . Szóval mi a véleményetek?


Itt a link hozzá : [link]



2014. júl. 5. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy ez nem blog. Nem, továbbra sem blog az, ha egy történetet részekben töltünk fel valahova, akkor sem, ha az egy blogszolgáltató tárhelye. Ettől ez még csak egy novella.


Ha már blogszolgáltató: a dizájn az egyik alap sablon, még annyi erőt sem vettél magadon, hogy a fejlécet lecseréld egy saját képre. Cserébe legalább jól olvasható, mert jó a sablon. Nem a te érdemed.


Apropó olvashatóság: mind a helyesírás, mind a formázás hagy kívánnivalókat maga után.


Ami pedig a sztorit illeti: ez lesz a hatezeregyedik hasonló "blog", ami két hét után elhal nulla látogatottsággal. De ne legyen igazam! Írni jó, olvasni is (már amennyiben jó az olvasnivaló), az írói képességeidet pár sorból nem lehet megismerni - bár a helyesírásod és a helyenként roppant erőltetett fogalmazásod azért sejteti.

2014. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is tetszik,el is olvastam az egészet,aki meg nem értékeli amit csinálsz , azzal meg ne foglalkozz!! De nagyon ügyes vagy!! ;)) :))
2014. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Te vagy az első ember aki megmondta nekem, hogy amit én blognak hittem az nem az. Továbbá köszönöm,hogy megosztottad velem, hogy sz*rt írok és sz*rul. De én legalább vettem a fáradságot. Hát ennyi volna még egyszer köszönöm. Egy igazi kritikusra volt szükségem , és mit ad Isten megkaptam. További szép nyarat! :) ;)
2014. júl. 5. 21:01
 4/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Köszönöm a biztató szavakat. Megfogadom a tanácsodat. Remélem tetszeni fog. Jó szórakozást! További kellemes nyarat! :)
2014. júl. 5. 21:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem kell ám megsértődni, hanem értelmezni, amit írtam.


1: dizájn

2: helyesírás

3: külalak

4: fogalmazás


Persze lehet, hogy te csak a "hűdeszupervagy" kritikát várod, ez esetben elnézést kérek, hogy félreértelmeztem a kérdést, és a "mit gondoltok"-ra azt hittem, hogy a véleményünkre vagy kíváncsi.


Ha viszont esetleg mégis megfogadsz pár tanácsot, és megpróbálod a javadra fordítani, amit írtam, akkor nagyon szívesen, nem kell megköszönni se.

2014. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké jó lehet hogy bunkóság volt,csak nem találom az ahol megváltoztathatom a fejlécet
2014. júl. 5. 21:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Teljesen tanácstalan vagyok. Esetleg valami tanácsot nem tudnál adni,hogy hogyan lehet megváltoztatni a fejlécet?
2014. júl. 5. 21:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már egyszer vettem a fáradságot és megpróbáltam segíteni, meg is kaptam a magamét. Majd más segít neked. Mondjuk az, aki szerint nem is kell a negatív kritikákkal foglalkozni. További szép nyarat, vagy amit akarsz.
2014. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
hat kedves kerdezo fogadj meg egy tanacsot: ha barmire is akarod vinni az eletben akkor tunod kell a kritikat, es az elsonek valoban jo a velemenye, ha pedig csak magadat akarod fenyezni, akkor ne egy olyan helyre publikald a blogodat, ahol nem a szuk csaladi, barati kor van
2014. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké most már én is értem ,hogy nem kellett volna letámadnom őt, de sajnos még mindig nem tudom megváltoztatni a fejlécet... Tudnál valami tanácsot adni ez ügyben?
2014. júl. 14. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!