Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozok?

Mit csináljak ha unatkozok?

Figyelt kérdés
Egész nap csak gépezek,semmi mást nem csinálok mert az foglal le a legjobban de tudom hogy ez nem jó... Mással ha szeretnék foglalkozni az meg kb mind pénzbe kerül.
2014. aug. 20. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Van hobbid?
2014. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs nagyon, mondom a gép tud a legjobban lefoglalni minden mást megunok :S
2014. aug. 20. 13:16
 3/6 anonim válasza:
Tanulj hangszeren netről:D egyik osztálytársam is youtube videókból tanul zongorázni olyan ismertebb számokat, amiket valaki átírt zongorára (pl Can't hold us). És tök jól megy neki és amúgy ezzel népszerűbb is lehetsz, ha jó vagy. Mondjuk nyilván ez meg olyan hogy kéne hozzá zongora. Persze ezt más hangszerrel is meg lehet csinalni , ha pl van otthon gitár vagy valami más.:)
2014. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs pénzem sajna hangszerre :S meg nincs semmilyen hangszerem
2014. aug. 21. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Lényegében csak egy, vagy több számítógéped van otthon? De most komolyan, nem találsz más olyan dolgot, ami elfoglal? Én is nagyon sokat gépezem a nyári szünetben, de nem lennék tétlen, ha esetleg mind elromlana, fognék papírt ceruzát, és rajzolnék, ugyanis én ehhez értek. Ne mondd, hogy nem értesz semmihez, vagy nem találsz szórakoztatónak mást a gépen kívül! :D
2014. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 van de tudok mást csinálni,csak nagyon nehezen veszem rá magam, és ha bulizni is megyek általában úgy megyek ha hívnak hogy gyere..
2014. aug. 22. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!