Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozok, előttem a nyár,...

Anett** kérdése:

Unatkozok, előttem a nyár, mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 vagyok, és itt az egész nyár előttem, de ma (suliidőben) itthon voltam és máris nem tudtam magammal mit kezdeni, pedig jó az idő. Mi lesz velem a nyáron. Vannak terveim, új szobám lesz, megyek balatonra, gyulára, nyaralni, de az uncsi hétköznapokban mit tegyek? nem hívhatok át mindig barátnőket. szeretnék hobbit találni, ami olcsó (és nem lovaglás) és szórakoztató. csak akkor írjatok komikat, ha van vmi kiemelkedő, ötletes ötleteket (ilyenek h gépes játékok, könyv stb nekem is eszembe jutnak, de mondjuk írhattok tapasztalatokat, mittomén mit csinál egy korombeli lány stb.) előre is köszi! A.

2014. jún. 11. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvass!!! 13 vagy, pl olvasd el az Éhezők Viadalát, vagy a libryn keress rá a most felkapott könyvekre és válassz egyet, vagy kezdj el rajzolni, nézz filmet, kezd el egy sorozat stb...
2014. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 infomoly ***** válasza:

Ha szeretsz molyoni, akkor kézműveskedj, csinálhatsz ékszereket vagy egyedi pólót, vagy átalakíthatod a megunt ruháidat. Rengeteg kreatív hobbis technika van. Ha érdekelődsz az ilyesmi iránt, nézd végig a hobbi boltok kínálatait.

Ha viszont szereted a növényeket, kertészkedhetsz is.

2014. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Éppen olvasok egy nagyon nagyon jó könyvet, másrészt van vagy 500 könyvünk. Egyébként igen, szeretek kreatívkodni, ez jó öltet, és paradicsomot is fogok ültetni. Második válaszoló köszi a választ hasznos volt :)
2014. jún. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!