Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el írni.Mi tetszik benne, min kéne javítanom?? Olvasnátok rendszeresen?

2014. aug. 12. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A hátteret cseréld le fekete csíkosra, a betűméret túlságosan nagy, a képek kilógnak a bal oldalon. A francia királylány figurája nagyon eröltetett, a robot túlságosan infantilis és az ötlet, hogy az egész egy befőttesüvegben játszódik, nem tesz jót a történetnek.


Többet majd akkor írok, ha hajlandó vagy megadni a linket is ;)

2014. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tartalmas ez a blog! :D
2014. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas! Azonnal hagyd abba
2014. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaaaj bocsi itt a link :D www.music-music-and-music.blogspot.hu
2014. aug. 13. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fogsz szeretni, de te kértél véleményt ;)


Ez a fehér alapon neonzöld szöveg... hehe, látatlanban is eltaláltam, hogy a betűkkel lesz valami probléma. Az én szemem például kifolyik tőle két perc után. A megjelenés igazából semmilyen, csak oda van csapva a szöveg és kész. Nincs egy jól látható, markáns elválasztóvonal, ami megmutatná, meddig tart egy bejegyzés, nincsenek képek vagy bármilyen grafika, ami tagolná az oldalt. Nincs kiemelés, a bejegyzések fejléce nem látszik, nincs megkülönböztetve a szövegtől. Szerintem nézz át más oldalakat és lopj ötleteket vagy használj valami beépített sablont, mert ez így kevés lesz.


A tartalomhoz: voltaképpen csak leírod, hogy a kétszer is belinkelt hivatalos Sziget-oldalon milyen infókat lehet megtalálni. Saját infót nem látok, bármit, ami miatt érdemes lenne a te oldaladat választani a meglévő ezer másik helyett. Nem adsz ismertetőket, nem mutatsz ritkaságokat, érdekességeket, nem mondasz véleményt stb.


Mondhatod azt, hogy "de hát csak most indultam". Ez igaz, de én csak az alapján tudok véleményt mondani, amit látok. Ebben az esetben akkor kellett volna véleményt kérned, ha már feltoltál jópár anyagot, amit értékelni lehet.


Ez meg már csak gonoszkodás: egy vélhetően teljesen magyar nyelvű blognak miért van angol címe?

2014. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

minek írod le a Sziget fellépőit? Fent van a honlapjukon:D:D:D semmi értelme.


Amúgy ez nem blog, hanem valami, amit kb ki tudsz másolni egy másik oldalról... Szerintem béna, bár a kinézet viszonylag normális, a betűk nem vakítóak:)

2014. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ez a blog a zenéről fog szólni, új és régi videoklipekről, előadókról, koncertekről, zenei fesztiválokról és majd ami éppen aktuális lesz, szóval úgy összességében a zenéről. :) "

szerintem egyáltalán nem túl érdekfeszítő, ha egy zeneinek mondott blogon zene sincs. az meg, hogy felsorolod, hogy egy fesztiválon (most éppen sziget) kik lépnek fel, az árokparti kutyát sem fogja érdekelni (bocs), mert megnézik a honlapon.

esetleg, ha ott lennél és a saját szemszögedből megírnád a tapasztalataidat, élményeidet megspékelve egy kis zenével még érdekes is lehetne.

de így nem az

2014. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos így a zenéről írni nincs sok értelme, inkább egy együttesről, vagy egy előadóról vezess blogot, mert azt többen olvassák, vagy esetleg írj koncert ajánlókat/véleményeket, mert annak, hogy kiírod egy fesztivál programjait, és semmi egyebet annak sok értelme nincs.
2014. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!