Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem IMAX-ben, Budapesten hol...

Nem IMAX-ben, Budapesten hol lehet megnézni az Avatart 3D-ben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:
ARÉNA PLÁZA, ALEE itt biztosan
2010. jan. 14. 17:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Arénában Imax-ban meglehet, ez biztos!

3D-ben a Westendben, a Palace moziban!

2010. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

IMAX-ban nézzétek meg!

Allee-ben voltunk "sima 3d-ben" és borzalmas volt a hang (egy irányból jött, és halk volt). :S

2010. jan. 20. 22:28
 4/5 anonim válasza:

Halihó!


Én imax-ben néztem meg az Arénában. A 12. (utolsó) sorban ültem. Kár.... Végig azon gondolkodtam, hogy bárcsak közelebb ülhetnék. Egyébként a hang itt sem volt vmi nagy durranás. Az imax annyit takar, hogy nagyobb a vászon. De hátulról nem annyira érvényesült a 3D.

Én simán elmennék bármelyik Palace Cinema vetítésre, tuti azok is vannak ilyen jók, vagy még jobbak!!!


Palace mozik, ahol most is játszák az Avatart 3D-ben: Westend, Mammut, Campona, Lurdy Ház.

2010. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
alle, campona, lurdy, westend, mom park, mammut, corvin, ill. arénában is adják a "sima" mozitermekben is, nemcsak az imaxban.
2010. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!