Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiúk! Timmilyen rajznak/ajándé...

Fiúk! Timmilyen rajznak/ajándéknak örülnétek egy lánytól?

Figyelt kérdés

Egy családhoz megyek vendégségbe, ahol van egy fiú, aki tetszik.

Elõre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 30. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha jól tudsz rajzolni, akkor mondjuk a kedvenc filmbeli karakterét, vagy éppen amilyen dolgot kedvel, persze ha ezt tudod, mi az:D


Ajándék, hát az a korától függ, de nem igazán tudok ilyet mondani, tekintve hogy fiú létemre nem gyakran szoktam fiúkat ajándékozni:D


De ne valami nagyon nagy dolgot, csak kedvességből adsz neki valamit, hogy tudasd vele, hogy édekel téged.


Habár én amúgy se díjaztam hogy egy lány ajándékoz meg egy fiút:D Persze más tészta ha te akarsz kezdeményezni.


Személy szerint a személy által készített dolognak jobban ürölnék, mint egy vásárolt holminak

2014. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

De az a rossz az egészben, hogy lány nem kezdeményezhet.. :) az tényleg fura lenne :D

2014. aug. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!