Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi alapján döntitek el, hogy...

Mi alapján döntitek el, hogy milyen "életképeket" raktok ki Facebookra?

Figyelt kérdés

Életkép alatt azt értem, hogy nem profilképet, meg nem a rajzaidat/tájfotóidat stb., hanem amin szerepelsz.

Mert van, akinek sok van, van, akinek kevés. Én például nem teszem ki az elutazásaimat, mert hál istennek elég sok helyen jártam már, és olyan dicsekvésnek érzem azokkal szemben, akik nem tudnak külföldre menni. Meg mindig az az érzésem, hogy csomó dolgot az posztol ki, aki csak 1x csinálta azt a bizonyos dolgot, és menő akar lenni vele. Amiket valóban csinálok, azok valahogy számomra evidensek, és ezért nem annyira raknám ki őket, vagy nem tudnék választani. Ahol meg csak egyszer voltam, ott meg olyan érzésem van, mintha el akarnám hitetni, hogy pl. nagy síelős vagyok, csak mert van egy fotóm síléccel a lábamon.

Tudom, hogy nem kötelező ilyesmit kirakni, de ti mi alapján döntitek el? Csak érdekel mások szokása.


2014. júl. 19. 21:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!