Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért teszik...

Egyes emberek miért teszik fel facebookra hogy mit főztek vagy mit sütöttek?

Figyelt kérdés

Lefotózák a levest másodikat vagy a sütit felrakják és várják, hogy dicsérjék hogy milyen finom. Jó egzotikusabb kajánál még talán megértem, de annak sincs értelme úgy se kapunk belőle most mér...

Vagy ez csak engem zavar? Mondjuk nem is az hogy zavar inkább csak fölöslegesnek tartom Tinilányok is szokták, hogy na ezt meg ezt főztem ma jó tapsoljuk meg ügyesek, de akkor is...


2014. jún. 14. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

engem is zavar,eleve az zavar,hogy minden hülyeséget posztolnak...

Dee az a menő,amikor nem is ők főzik,de "nagyon finnniiiiiiii"....és megy rá 100 hozzászólás

2014. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem is zavar, ha minden kis dolgot feltesznek és dicsekednek vele. Már az emberek a mai világban nem tudják, hogy mit osztjanak meg és már megosztonak mindent ami lehet: valakiknél ez a divat, de valakik meg nagyon idegesítőnek találják.
2014. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!