Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy minden...

Mért van az hogy minden második ember énekes akar lenni?

Figyelt kérdés
bocs a hülye kérdésértxD
2010. jan. 8. 21:18
 1/10 anonim válasza:
Mert azt gondolják, hogy az a KARRIER!
2010. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert könnyűnek tűnik, sok pénzt és elismerést hoz, valamint elvileg "önmegvalósító". Minden emberben él a vágy az önmegvalósításra, és hát ez menő is, meg zsé is dől (elvileg), meg tanulni sem kell sokat, hát hadd szóljon!
2010. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossz körökben mozogsz. Az emberek igen kis része akar énekes lenni. De amúgy pont azért, amiért divattervező vagy modell, nem akar hasznos munkát végezni.
2010. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor én első ember vagyok :D Én nem akarok énekes lenni :)
2010. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megnézték a Kamusztárt, és úgy gondolják, a híresség ott kezdődik hogy fognak egy előadót, lekopírozzák és dőlni fog hozzájuk a pénz :)
2010. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én énekes szeretnék lenni, de nem minden áron! Eddig pozitív visszajelzéseket kaptam, azért kezdtem el tanulni, és majd meglátom, mi lesz belőle. Egyébként meg elég nehéz dolog jól énekelni... Szóval csak látszatra könnyű!

A Kamusztárba (ahogy az előttem szólók nevezték) bemehet az ember, ott általában nem a technikán van a lényeg, hanem magán a jelenségen. Benne vagy a tévében, és máris dől a zsé a semmiért. Ezért akarnak sokan énekesek lenni.

2010. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja,minden tini celeb, valóságshow-sztár, énekes + hasonló akar lenni,m ők nem csinálnak semmi hasznosat (mármint amihez különösebb tudás kell), mégis velük foglalkoznak,sok pénzük van,híresek stb.:D
2010. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én például színész szeretnék lenni, de régebben énekesként szerettem volna dolgozni. Igaz még csak 15 éves vagyok, de semmi kedven tipikus "tiniszárnak" lenni. Én csak imádok énekelni. Igen más munkát szeretnék majd, de megpróbálhatom nem?
2010. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A többi válaszolónak valamelyik szempontból igaza van, hogy nem kell hozzá különösebb tudás, se nagy erőfeszítés, de mondjuk abban nincs igazuk, hogy nagyon egyszerű, nem csinálsz semmit, és dől a pénz... Mondjuk az nem egy kellemes érzés, ha egy egész napot végig kell énekelned, majdnem mindenn nap, és már fáj a torkod, de muszáj énekelned, mert énekesként dolgozol, azzal keresed a kenyered. Néha borzasztóan tud fájni a torok a rengeteg éneklés után, és fájó torokkal, rekett hangal kell szépen énekelned, az azért nem egy leányálom.

Tapasztalatból mondom!

2012. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt kifelejtettem hogy nem hülye kérdés :D

17F

2012. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!