Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma kezdtem el egy blogot...

Ma kezdtem el egy blogot írni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 4. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez is ilyen tinisztori blog? Itt a gyakorin minden lány ilyet vezet. Felesleges, senki sem olvassa rajtad kívül.
2014. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja kb. 1-esnek igaza van.
2014. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kérdés nem arra irányult, hogy fogja e olvasni valaki :D
2014. júl. 4. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:

A véleményünkre voltál kíváncsi.

Mi leírtuk az egyessel, hogy hiába írsz blogot nem fogja senki olvasni.

Ez is egy vélemény.

De ha oda írom, hogy "tetszett" akkor jössz, hogy

"nem arra voltam kíváncsi, hogy tetszik-e neked!"????

2014. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem :) Tény, hogy ez is egy vélemény, de nem ez érdekelt igazán. A vélemény alatt gondolok a nyelvezetre, stílusra, esetleg magára a kinézetre.
2014. júl. 4. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ezt le kellett volna írnod.

Na de akkor elolvasom...

Jó ez látom lányoknak lett írva, szóval arról, hogy mennyire izgalmas nem mondok véleményt.

Kinézettel nincsen baj.

Nyelvezet az megfelelő látom figyeltél/tetek a helyesírásra, ami nem árt.

2014. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy szántál rá időt! :)
2014. júl. 4. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:
A lovas háttér jó ötlet volt, ahogy az is, hogy több szereplő szemszögéből írtál, így megismerhettük az egyéniségüket. Ez a blog tényleg fiatalos, már csak a nyelvezet miatt is. Ezekben a karakterekben szinte mindenki magára ismerhet, nem értem, az előző válaszadók miért voltak olyan lekezelőek.
2014. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kérdezzfelel ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem éppen az nem tetszett, hogy több szemszögből írtad, vagy legalábbis, hogy ennyiből... A kinézet számomra annyira nem tetszett, főleg a színvilág. A helyesírás tényleg jó és bekezdéseket is csinálsz, ami megint jó. Viszont kifejteném, hogy miért nem tetszik, hogy ennyi szemszögből írsz. A jó írók úgyis ismertetni tudják a mások személyiségét, hogy az ő szemszögükből nem írnak semmit. Mondjuk mostanában elég nagy divat, de nekem személy szerint nem jön be. Ha mondjuk E/3-ban írnád az más lenne, de így nekem valahogy nem jön be... De ez csak egy vélemény :)
2014. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.

Persze hogy nem érted.


Mint említettem ez lányoknak lett írva.

2014. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!