Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha javító érettségit szeretnék...

Ha javító érettségit szeretnék csinálni, és 3 tantárgyra jelentkezem, de csak kettőre megyek el, akkor az, amire nem mentem az bekerül az érettségi bizimbe egyesként?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen világos ez nekem. Javító érettségi?!? Csak úgy lehetséges, hogy szintemelő. Kétszer középszinten nem érettségizhetsz ugyanazon tárgyból. Legalábbis én így tudom. Ha pedig nem mész el érettségizni az egyes, mert akkor kellett volna gondolkozni, mikor bejelentkeztél. Mondjuk érettségire bejelentkezni még van idő.Eltéretem a tárgytól. Szóval, igen bekerül az érettségi bizonyítványba, legalábbis nekünk ezt mondták.

18/L

2010. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bővebben. Van már egy biosz, és egy matek érettségim középszinten, és szeretnék belőlük szintén középszinten javítani, ill. infóból először érettségizni...
2010. jan. 7. 19:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, amit a válaszadó írt, az csak arra vonatkozik, ha előrehozott érettségiről van szó. De nekem már minden érettségim megvan, és kijártam a középiskolát.. Ebben az esetben mi a helyzet?
2010. jan. 8. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom tehetsz javító érettségit akármelyikből bármilyen szinten de szerintem fizetni kell érte
2010. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!