Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Festipay kártyán van valami...

A Festipay kártyán van valami megkülönböztető jel arra utalva, h 18+ os vagy pedig 18 év alatti vagy?

Figyelt kérdés
A VOLT fesztiválon ilyen lesz, és az oldalon láttam egy képet, amin két kártya volt, az egyik zöld, a másik pedig piros és 18+ os és italmertek.hu felirattal. Viszont én ilyet ahogy utánanéztem sehol nem láttam, hogy a 18 év alattiaknak nem ugyanolyat adnának, h ne tudjanak alkoholt foyasztani. Valaki mondja már el nekem , hogy akkor hogy is van ez, és persze tapasztalatokat is várok h milyen előző évben ez a kártya a VOLTon! :)

2014. jún. 24. 11:55
 1/10 anonim válasza:
Tavaly semmi ilyen nem volt. Szerintem idén is csak 1 féle lessz.
2014. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én 2012-ben mentem először, 17 éves voltam. Valóban van megkülönböztetés a piros és zöld között. Pirossal nem tudsz alkoholtartalmú termékeket vásárolni. Amikor először voltam, véletlenül zöldet adtak, de a többi barátom pirosat kapott. Ki kell fogni. :) Most, 20 évesen már nincs problémám ezzel.
2014. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) AZ az igazság, h nekem még van mit parázni, mert 17 vagyok, és nem szeretnék zöldet kapni:// :D
2014. jún. 25. 22:17
 4/10 A kérdező kommentje:
és még valami: ha ez csak 2012-ben volt így, mennyi esélyt láttok arra, h idén is így lesz? én személy szerint nem sokat, ha tavaly enm ilyen volt, de sose tudni...:)
2014. jún. 25. 22:18
 5/10 A kérdező kommentje:
*mármint pirosat nem szeretnék kapni, bocsánat:D
2014. jún. 25. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval ez úgy lesz, hogy a regisztárciónál vagy belépésnél (bocsi most megyek először) odaadok x összeget és azt felteszik egy kártyára amivel majd tudok fizetni? :)
2014. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen, így lesz. Azt elfelejtettem írni, hogy minden évben megyek, és biztosan van 2 kártya. Most is így lesz. Kötelező számukra a kiskorúak miatt. 70%-os voltam.
2014. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tehát nem nem csak 2012-ben, hanem 2013-ban, és 2014-ben is. Csak rosszul vette ki magát a sztorim. :)
2014. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én tavaly 16 voltam és meg sem kérdeztek semmit, egyből zöldet kaptam.. Ha nem nézel ki nagykorúnak, akkor max küldj oda valami idősebb ismerőst, hogy ő kérje a kártyádat :)
2014. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. jún. 29. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!