Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most főleg a Lányokhoz forduln...

Most főleg a Lányokhoz fordulnék az alábbi kérdésemmel, hogy ha titeket érdekel a dolog? A részletek lent vannak.

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves srác vagyok és Üllőn lakok,közvetlen Budapest mellett és szabadidő kapcsolatot szeretnék kiépíteni. Alapjában véve, olyan budapesti vagy pedig Budapest környékén lakó lányokat keresnék, akik szintén szabadidő kapcsolatot keresnek.Mi előtt bárki is félre értené én nem szexkapcsolatot keresek, meg nem is egy éjszakás kalandokat, hanem csak szimplán szabadidő kapcsolatot,ami annyit foglal magába, hogy olyan lányokat keresek, akikkel eltudnék járni ide-oda, mindenféle helyekre, szórakozni stb., mint egy haverral! Amiből talán később egy jó barátság is kialakulhat persze! :) Amióta Üllőre költöztünk, azóta 90%-ban kb. mindig Pesten vagyok, és csak a maradék 10%-ban vagyok itthon! :D Azért keresek csak lányokat, mert velük sokkal jobban kijövök, mint a srácokkal, ahol ez előtt laktam, ott is szinte jóformán csak lányokkal haverkodtam, mert azokkal sokkal jobban elvoltam, persze csak is a szolidaritás határain belül! :) 16-25 éves lányokat keresnék, a külső meg nálam nem számít, mert felőlem lehetsz molett, duci, vagy pedig sportos testalkatú is, az teljesen lényegtelen szerintem, a lényeg pedig az, hogy jól érezzük magunkat,bárhol is vagyunk! :) Na, röviden ennyi, hogy ha érdekelne titeket egy 21 éves sráccal történő szabadidő kapcsolat kiépítése, akkor nagyon szívesen várom a jelentkezéseteket itt üzenetben, a többit pedig, majd ott megbeszéljük! :) Ha írtok nekem, akkor viszonylag hamar vissza fogok nektek írni, mert mindennap látogatom az oldalt. Várom szeretettel az üzeneteket, persze csak hogy ha érdekelne titeket a dolog! :)

2014. jún. 14. 15:55
 1/2 anonim válasza:
Ha nem Máltán laknék,érdekelne a dolog,jó új embereket,új társaságot megismerni:)
2014. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen! :) Nem lenne rossz, csak az a baj, hogy messze laksz! =/
2014. jún. 18. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!