Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Föl szeretném hívni a tudakozó...

Lilla(: kérdése:

Föl szeretném hívni a tudakozót. Cak nem tudom mit kérdezzek tőle. Valaki mondana nekem valamit valaki? Ha lehet hülyeséget írjatok.

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Jónapot kedves uram/hölgyem Ács József vagyok ,és Budapestről hívom önt Kőbánya alsó vasútállomásról egy telefonfülkéből. Én nem az emberi fajhoz tartozom,hanem a Plejádok univerzumából érkeztem.Meg tudná mondani,hogy mikor lesz a legközelebbi marslakó invázió,mert itt körülöttem már gyülekeznek a reptoid és humanoid entitások,és a kalauznak pedig három keze van és négy lába ,és az előbb mintha az alien sorozat egyik szereplője is itt lett volna mellettem, szóval kezdek félni!Ön mit tanácsol,mit tegyek?
2014. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy a tudakozó nem ingyenes? Adott esetben egy ilyen ökörködés akár több mint 1000 ft is lehet. :)


egy tudakozós

2014. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!