Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki találta ki azt a hülyeséget...

Ki találta ki azt a hülyeséget, hogy fizetős lesz a Facebook?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésnél olvastam, hogy fizetős lesz a Facebook.

Mégis, hogy lehet ilyen hülyeséget kitalálni? A főoldalra is ki van írva: "Ingyenes, és az is marad."



Egyébként szerintem nem lenne jó ha fizetős lenne. Mert van haszna is a facebooknak pl.lehet beszélgetni az ismerőseinkel ingyen(!) Míg telefonon csak pénzért lehet beszélni velük.



2013. júl. 23. 18:04
 1/3 A kérdező kommentje:

Jah és egyébként ennél a kérdésnél olvastam ezt, hogy fizetős lesz a Facebook:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__43244..

2013. júl. 23. 18:07
 2/3 Lord Keri ***** válasza:

Bizonyos szolgáltatások most is vannak amik fizetősek rajta.


A hétköznapi használatra biztos, hogy soha nem lesz fizetős, több dolog miatt is.


1. Óriási reklámfelület hatalmas pénzeket szakítanak abból az üzemeltetők, hogy ott hirdetnek cégek.


2. Óriási méretű önkéntes ingyenes ember adatbázis.

A különböző cégek, bűnüldöző szervek számára egy marha nagy cseresznyéstál. Rengeteg ember annyira buta, hogy a legapróbb titkát is megossza fb-n. Van erről egy nagyon jó dokumentumfilm ami bemutatja az fb veszélyeit, sok embernek érdemes lenne megnéznie!


Szóval butaság lenne fizetőssé tenni, mert akkor jönne egy másik cég aki csinálna egy hasonló de ingyenes oldalt és a fb-ozok egy jelentős része jó eséllyel el is pártolna. Ahogy ez megtörtént anno az IWIW esetében is, pedig az nem is volt fizetős, egyszerűen csak jött egy jobb!

2013. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte minden évben elindul egy-két ilyen hoax...
2013. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!