Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Goa partyt szeretnénk csinálni...

Goa partyt szeretnénk csinálni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a barátommal csinálni goa partyt a kertben,nem nagyszabásút,csak a barátok,meg azoknak a haverjai lennének nagyjából.Milyen ötletetek vannak főként a díszítéssel kapcsolatban?Zene nagyjából megvan,de ha ide is lenne ötletetek,írhattok.Köszi előre is.
2008. júl. 30. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom mennyit szeretnétek költeni pluszban, és milyen cuccaitok vannak, de a vizipipa sok dohánnyal nem hiányozhat egyik partiról sem:) Na meg a babzsákfotelek. (bár ezeknek az ára elég húzós sajnos) Pár szines lámpát is beszerezhettek, de mivel ezek is drágák, meg lehet oldani, ha vesztek piros kék és sárga üvegfestéket, és szineket kevertek ki, majd ezzel festitek be az égőket. Legyen kreatív és egyben alternatív a díszítés, azokat a tárgyakat hanyagoljátok, amik populárisak pl. lufik:) jók még a természetes anyagokból készült szőnyegek, poharak, gyertyák. Részesítsétek előnyben a meleg szineket, barna, narancs, vörös, stb. Most hirtelen ennyi jutott eszembe:) szia
2008. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon jó ötleteket írtál!
2008. júl. 30. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kerben gondolom van teregetőkötél, erre lehet teketni karácsonyfaégősort, nagyon hangulatos, bár ha kissé profibbak lennétek inkbb pár fáklyát tartanák célszerűnek.


A zöldségekből és gyümölcsökből készült díszek mindíg nagyon sikeresek, és ha magatok farigcsáljátok meg nem is drága. Például egy-két paradicsomrózsa.


Némi ezüst szaténpor is szét lehet szórni az asztalok terítőjén vagy hasonló helyeken, és ez se drága 320 Ft egy tégely.


A legfontosabb, hogy a rovarriasztásról ne feledkezzetek meg. Mivel a a fény vonza őket leginkább a fényforrásokat, fujjátok le szúnyog és kullancsriasztóval, valamint a fák lobjára is fújhattok egy kevéskét elszórtan, de főleg magatokra...Ha a kert árassza magától ezt a számukra kellemetlen szagot nem fognak próbálkozni.

Ja és ha van magasfalú esővízgyüjtő, oda már rovarírtót fújjatok! Én is 50 szúnyogot szoktam leszedni egy alkalommal, egyszerűen beleesnek a vízbe...

2008. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akpoh válasza:

attól függ h hol akarsz csinálni, szabadtéren e vagy pedig fedett téren, h fizetős e vagy csak úgy, magatoknak a haveri körnek...

ami mdenképpen kell egy jó goa partihoz:

-helyszín, tábortűz

-hangcucc

-dekor

-jó zenék!!!!


mindegyik bulinak van bizonyos ktg-e, főleg az előadók terén, mert ritka az olyan, aki ingyen elmegy játszani, a dekor se kevés összeget igényel, bár én ismerek olyat, aki pesten 30-ért elvállalja a dekort, pesten kívül sztem +útiköltség, akk a helyszín bérleti díja változó is lehet, és akk még a reklámról még nem beszéltünk... ez a pénzügyi része. amúgy meg ha mindezekre már megvan a fedezet, már csak össze kell hangolni a dolgokat, kitűzni a party időpontját, és ennek megfelelően lerendezni a helyet, szólni a dekorosnak, a dj-knek és nagyjából ennyi...

ha meg magatoknak csináljátok, az sokkal egyszerűbb. elég egy elemes magnó egy raklap elemmel, mellé egy köteg cd jobbnál jobb zenékkel, elmentek egy szalonnasütő helyre, lehetőleg erdőbe, minél messzebb a lakott területtől, ott gyújtjátok a tüzet, és onnantól már a tietek az este:)

2010. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!