Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztivállal kapcsolatban jó...

Fesztivállal kapcsolatban jó tanácsok?

Figyelt kérdés
Idén először megyek fesztiválra(Volt fesztivál),mire kell figyelni,mit vigyek(sátorozás lesz) és mik a fesztiválozás íratlan szabályai,mennyire létező dolog ez a "fesztivál szerelem"?

2014. jún. 2. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb értéket, azt se hagyd a sátorban és ne mutogasd.
2014. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány? Amúgy létező dolog, könnyebb ismerkedni, nagyobb társaságok tudnak találkozni. Attól függ mennyire vagy nyitott.


Az íratlan szabályok alatt nem tudom mire gondolsz. Vinni én vittem apróbb kaját, italt, a fesztivál szabályaitól függ mennyire szigorúak. Volt, hogy több üveggel is bevittünk, mert nem figyeltek erre. A szigorúbb helyeken is azért beszoktak engedni 1-1 apróságot, legyen az egy üveg ásványvíz vagy pár szendvics.


Ruhákat, törölközőt, fogkefét, fogkrémet, pénzt, szerinted lényeges dolgokat pakolj el, nem kell óriási dolgokra gondolni. Azért készülj fel arra is egy-két ruhával, ha rosszabb idő lesz.


Amire szükséged van, az legyen nálad. A sátorhoz hálózsákot érdemes vinni, hogy kényelmesen tudj majd aludni. Voltam tó melletti fesztiválon is, oda még valami takarót lehet vinni, mert este hideg lesz.


Nem tudom milyen fesztivál lesz, ezek ugrottak be hirtelen.

2014. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, plusz nyilván az értékekre vigyázni, ha viszel valamit. Maximum telefont szoktam, más úgyis felesleges.
2014. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

El nem tudnám képzelni, hogy valaki bemásszon a sátramba és kiraboljon.

Értékeidet nem kell féltened szerintem, inkább csak tényleg az a fontos, hogy ne mutogasd őket.

2014. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudod elképzelni, de sajnos vannak ilyen gyökerek. Úgy 2-3 éve egy tőlünk nem messze lévő sátort raboltak ki.
2014. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ÉN MEGYEK VOLTRA!!!

Mondjuk csak Actic Monkeys-ra, mert sulim van :(

De én is először megyek :D

2014. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*Arctic - előző voltam
2014. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!