Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szigeten el tudnak fogyni a...

Szigeten el tudnak fogyni a napijegyek?

Figyelt kérdés
Most rakták ki a bontást 14.én mennék mert macklemore meg lily allen a kedvenceim örültem hogy egy napra rakták őket de mivel macklemore az egyik fő attrakció mennyire valószínű,hogy elfogynak a jegyek? Történt már ilyen?

2014. máj. 27. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy el fognak fogyni arra a napra a jegyek. Nem mindennapi előadók.
2014. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És általában milyen gyorsan júliusig még lesznek vagy pillanatokon belül kell rá számítani? Tudom,hogy ezt nem lehet tudni de előző évekből kiindulva vagy valami:D
2014. máj. 27. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el tudnak... Több jegyet nem adhatnak el, mint amennyien beférnek...
2014. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy még júniusban vedd meg, ne várj júliusig.
2014. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És elfogytak. :D Azért eljutottál, kedves kérdező?
2014. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem..az ismerőseim mind Soundra mentek kettőre meg mar nem nagyon volt pénzem egy napra felmenni meg mivel nem vagyok pesti legalább 30ezer lett volna szóval maradt az elő közvetítés ..de nem nagyon bánom mert az idő ott is szar volt sajnos.remelem lily-t hívják jövőre is:D
2014. aug. 16. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
sokról tényleg nem maradtál le...lily allen jó volt, bastille is, de macklemore-t én nem is néztem végig, pedig miatta mentem...jó volt, de nem volt semmi plusszos benne, olyan átlagos volt, de lehet csak a végére sikerült kifáradnom, én is úgy indítottam a napot, hogy szakadó esőbe vándoroltam ki a szigetre...pont elállt, mikor a bejárathoz értem...csak hát folyt rólam a víz...de tömegbe megszáradtam :D
2014. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Idegesito ez az ido egesz nyaron..remelem jovore normalis lesz mert meg egy jo koncert is elvezhetetlen ilyen idoben:@:/
2014. aug. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!