Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dancsó Péter rasszista?

Dancsó Péter rasszista?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Filmkritikus.
2014. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2014. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Pontosabban fulmkritikus.
2014. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
ma már ki nem az?
2014. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Tengor ***** válasza:
43%
#4, én.
2014. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
kedves 4-es, ne magadbol indúlj ki! Nekem pl semmi bajom sincs se a négerekkel, se az ázsiaiakkal, se a zsidókkal, és a rendes cigányokkal se
2014. máj. 26. 11:50
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem magamból indulok ki de ha egy szót szólsz, vagy akár csak egy viccet mondasz el már rasszista vagy. Akár még ha igazad is van te vagy a szemétláda mert a szádra mered venni őket. Csak lennénk ennyire oda a növényekért vagy az állatokért.


[link] Itt egy példa. 21 évadot tolt le, a BBC legnézettebb műsorát vezeti és ki akarják rúgni egy (1) darab vicc miatt. Nevetséges az egész...

2014. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Persze! Neked fogalmad sem lehet róla milyen! Jól esne ha azért basztatnának mert magyar vagy? Nem mi?!


Mindenki a saját népével viccelődjön, ha meg vkinek ez nem tetszik el lehet menni egy lakatlan szigetre

--->

2014. máj. 26. 12:37
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Basztattak eleget mert magyar vagyok te arogáns okostojás...ettől függetlenül nem megyek ide és oda sírni, hogy "jaj mekkora rasszista, ő azt mondta, hogy magyar vagyok" mert tényleg magyar vagyok és el tudom fogadni, hogy egyes embereknek van véleményük bizonyos dolgokról.


Azzal nincsen semmi bajom ha egyenjogúként kezeljük az embereket azzal van gondom ha egyenjogúság címszó alatt kinyaljuk valaki valagát. Érdekes a zsidó viccekért egyből megszólnak, de a szőke nők, a székelyek és még sorolhatnám milyen embercsoportok (többnyire olyanok akik egyébként teljesen normális életet élnek) jót nevetnek a viccen és lenyelik ahelyett hogy rapliznának a "jaj viccet csináltak belőlem" dologgal.

2014. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Miért is lenne az? Nem értem, ha valaki szájára vesz egy zsidót vagy cigányt az egyből rasszista, de ha más valakit akkor meg jó vicc...
2014. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!