Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dely Péter (HErBY) tényleg...

Dely Péter (HErBY) tényleg csak a pénzért tölt fel videókat?

Figyelt kérdés
Régen tökre bírtam, aztán valami vlogger azt mondta, hogy csak a pénzért csinálja már. Először nem hittem neki, de feltűnt, hogy naponta 3-4 videót feltölt tök értelmetlen dolgokról. Már szinte végig sem tudok egyet nézni. Ha én vlogolnék, akkor lehet, hogy csak havi 1-2 videóm lenne, de az értelmes dolgokról szólna, nem ahol minden hülyeségről beszélek, csakhogy meglegyen egy 8-10 perces anyag.. Bocsánat a fanoktól, csak nekem ez feltűnt aztán érdekel, hogy mi van most.
2013. nov. 23. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Persze, felcsillant a szeme mikor megérezte a pénz szagát, azóta csak sz@rral f.ssa össze a youtube csatornáját meg a blogját is csakhogy összegyüljön a pénz.
2013. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
44%
Ez a Herby mindent kitalál csak, hogy ne kelljen dolgozni. Régen én is bírtam a búráját (Herby vs World, Életfiló, stb).
2013. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem csak én vagyok ezen a véleményen.
2013. nov. 24. 03:24
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
szerintem is egy kicsit elszállt magátol, és elég minöségtelen videokat csap össze...régen tök pofás,frappáns munkái voltak de ez ma már legnagyobb sajnálatomra eltűnt...
2013. nov. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is hiányzik a régi HErBY, meg a régi munkái...
2013. nov. 24. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, hogy HErBYt védjem, (nem is akarom, sőt szerintem is elszállt egy kicsit) de ki nem szállna el? Lényegében bármelyik ember tovább akar lépni, és tovább is lép, néha tudatán kívül is egy helyzetben. Ő továbblépett és jobban megmutatta önmagát, ami nem tetszett az embereknek, de észrevette (remélem) és minden bizonnyal nem szarral fogja telerakni a yt-t a továbbiakban. Azt hiszem erről volt is szó az egyik filójában, és csakugyan az ember előbb-utóbb jobban megmutatja önmagát.
2013. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!