Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek tetszik ez a blog? Mit...

Nektek tetszik ez a blog? Mit kellene rajta javítani?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 18. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Legfőbb hiba a fogalmazásod. Hajjaj, olyan tőmondatokban írsz, s nem részletezel semmit. Szerintem te is csak azért csináltad a blogot, mert már majdnem mindenkinek van. Speciel én azért írok blogot, mert írónő szeretnék lenni, de ez már nem kapcsolódik a témához...
2014. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Leírnád kérlek, hogy pontosan hogyan fejtsem ki ezeket a tőmondatokat??
2014. ápr. 18. 13:14
 3/7 vlaki999 válasza:
bocsi de megkérdezhetem melyik suliba jársz?
2014. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
bocs de szerintem azért nem lájkolja senki mert uncsi. de ez az én véleményem
2014. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egy kitalált blog! Semmi valóság alapja nincs! :-)
2014. ápr. 19. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Elég sablonos, keress inkább valami érdekesebb témát, mert nem sok embernek fogod felkelteni az érdeklődését, ha olyan történeteket írsz, amik mindenkivel megtörténnek az életben, ráadásul ha naplót írsz, akkor (ha nem is a saját életedről írsz) próbáld úgy tálalni, mintha saját lenne, és nem egy kitalált személy, mert egy létező emberről mégiscsak mindenki szívesebben olvas, mint egy kitaláltról.

Ha azt szeretnéd elérni, hogy többen lájkolják a bejegyzéseidet, népszerűsítsd a blogod, keress más bloggereket, akik kirakják az oldalukra a te blogod hirdetését, például, mert magától nem fog megnőni a blogodat olvasók száma.

Sok sikert a továbbiakban!

2014. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de már befejeztem a blogolást. :\
2014. ápr. 21. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!