Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Creepypastáról tudnivalók egy...

Creepypastáról tudnivalók egy fiatal "kezdőnek"?

Figyelt kérdés
Még fiatal (14 éves) lány vagyok, tudnátok segíteni eligazodni a creepypastában? Tudom, hogy kissé ijesztő a Creepypasta, de még nem vagyok elég bátor a böngészéséhez , de megpróbálom... Mik a legfélelmetesebb sztorik, melyek kevésbé, milyen érdekességek vannak + esetleg néhány infó a "karikról"?
2014. márc. 25. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy rémhírportál az egész. Kitalálnak emberek rémtörténeteket, leírják oda, aztán mások meg pontozzák. Pár ostoba ember meg mások kitalált történetét elkezdi terjeszteni, mintha megtörtént eseményeken alapulna. Így született meg Slenderman, Smiley.jpg, Jeff the Killer, meg a többi baromság. Például a Smiley.jpg egy németjuhász kutyáról készült fotó, amit valami idióta átphotoshoppolt valami szörny szerűségre, aztán írt hozzá valami rémtörténetet. Aztán a veled egykorú gyerekek meg ettől félnek :D
2014. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jaaa.. az osztálytársaim mondták h nézzem meg... vannak nem ijesztő szörnyek ott?
2014. márc. 25. 19:02
 3/16 A kérdező kommentje:
Esetleg vaki még??
2014. márc. 25. 20:19
 4/16 Kinucc ***** válasza:

Ejha.Na, ember.írj privátban és felvázolom neked a helyzetet :D (Profi CP' fan vagyok , sokat tudok)


Amúgy meg első válaszoló..Én nem félek tőlük .-.

2014. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Kinucc ***** válasza:
És Smile.DOG egy husky.
2014. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon bátor kisgyerek lehetsz :-) :D
2014. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kinucc ***** válasza:
Köszönöm, eme leminősítő szavakat.Kedves.
2014. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 MustanGirl válasza:

Először is.Nem ócsárolni a CP-t.Valakik kifejezetten szeretik az ilyen rémisztő dolgokat.Másodszor.Szerintem a legijesztőbb történetek a "Squidward's Sicuide"(Azaz Tunyacsáp öngyilkossága) meg a "Végtelen ház". Ezek a tipikus "befosatós" történetek közé tartoznak :D Harmadszor.Jeff,Slendy,BEN...tyhűű,három top kedvencem a CP karik közül xD Szerintem Jeff története kevésbé ijesztő,de engem megfogott.Slenderman.Hát,sokan őrültek már bele ebbe a pastába,de ez sem valós.BEN.Az ő története se valós.Én azzal szoktam szórakozni cleverboton,hogy beírom hogy "Majora's Mask" és egyből olyanokat kezd irkálni nekem vissza hogy:"You shouldn't have done that." vagy:"You've met a terrible fate,haven't you?" na ezeken én megpukkadok a röhögéstől.Amit ajánlani tudok az esetleg a "Sicuidemouse.avi".Annak a videója fent van a YouTube-on is.(bár nem tudom meddig xD) Vannak CP karakter copy-k,pl.:"Jane The Killer",vagy Slenderwoman... ezeket ne nézd meg,csak az eredeti karakterek lányváltozata.(ami engem nagyon irritál...ha valakit egyszer fiúnak találtak ki,az maradjon is fiú...)

Nagyjából ennyi.Ha kérdeznél/kérdeznétek valamit,pm-be szívesen fogadom a kérdéseket/tippeket,ha valamit elrontottam xD

2014. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Majoras Mask egy Zelda retro játékból vett történet amúgy, a játékban szereplő kisfiú (Benjamin) vízbefullad, a maszk meg elmeséli a történetét. A cleverbotot fejlesztő egyetemisták is elég sokat Zeldázhattak anno gyerekkorukban, ezért programozták be, hogy ha beírod neki a maszk nevét, elkezd ilyeneket kiírni. Ez is fentvan creepypastán, érdekes módon a Zelda játékot már nem említik meg ott, hanem csomó kitalált hülyeséget. Ezért mondom, hogy komolytalan az egész.
2014. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 jeff the killer válasza:
the rake,laughing jack,jeff the killer,ticci toby,eyeless jack
2014. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!