Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Superman vs Hulk vs Martian...

Superman vs Hulk vs Martian Manhunter vs DR. Manhattan? Ki gyűzne?

Figyelt kérdés
4-en 4 ellen...

2014. márc. 24. 01:14
1 2
 11/17 MrSenki ***** válasza:
100%
Köszönöm :D Egyébként ha strapabíróságról beszélünk,Hulk egy atombombát alig él túl,Superman ezzel szemben egy Supernovát is túl él a képregényben XDDDD Ja és van egy képregény ahol az egész Földet húzza el :D Viszont Hulk-ot is nagyon birom :D Egy igazi vadállat és Marvelesek között szerintem is az egyik legerősebb ;)
2014. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Zkocka válasza:
90%
Tanulj meg írni : gyŰzni. De szerintem hulk meg szappanmen győzne :)
2014. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Dr. Manhatten az nem vitás, de második helyre befér Hulk, mivel neki az ereje határtalan, minél dühösebb, annál erősebb.
2014. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

A Planet Hulk-ban kiderült, hogy az ő ereje nem csak az, hogy a dühével arányosan nő az ereje, hanem inkább mintha a teste a túléléshez alkalmazkodna. Amikor az űrbe küldik kiderül, hogy oxigén nélkül is lazán képes létezni. Nyaktörésből is képes regenerálódni stb. A Marvel univerzum 2. vagy 3. legerősebbnek tartott lényét is szétverte, szal az univerzum top3 legerősebbjében benne van. Manhattan vagy Hulk

jönne ki szerintem győztesen. Manhattan ereje a film alapján(csak azt láttam) bármikor porrá változtathat bárkit.

2014. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
Dr. Manhattan nyerne.
2016. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt értem hogy Hulk minél dühösebb annál erősebb de azért csak van egy pont aminél már nem tud idegesebb lenni :))
2016. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy Doctor Manhattan. Az atomokkal tud játszani. Hulkot részecskékre bonthatja (szerintem nem tud ilyen gyorsan alkalmazkodni a teste) vagy teleportálhatja az univerzum távoli szegletébe, aztán a Hulk probléma kb örökre letudva. Supermant szintén atomjaira szedheti. Sajnos Manhunter erejével semennyire sem vagyok tisztában. Ezért őt nem vettem most figyelembe.
2017. aug. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!