Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Superman vs Hulk vs Martian...

Superman vs Hulk vs Martian Manhunter vs DR. Manhattan? Ki gyűzne?

Figyelt kérdés
4-en 4 ellen...

2014. márc. 24. 01:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem shifu mester mindegyiket legyőzné!
2014. márc. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Chuck Norris!
2014. márc. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hulk vagy Superman :D
2014. márc. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Superman
2014. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Vagy Superman vagy Hulk.
2014. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 MrSenki ***** válasza:
93%
Szerintem egyértelműen Dr Manhattan :) Ki is fejtem hogy miért.Eleve halhatatlan...és ha meg is ölik,akkor újra összerakja magát.Superman is nagyon erős ez tény,de a napból nyeri az erejét.Manhattan tud teleportálni ezért el tudja vinni olyan helyekre,ahol nincs nap és már könnyen ki is végezheti.Hulk és Manhunter pedig nevetségesek Manhattanhez képest :D
2014. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Végre! Erre a válaszra vártam, az én véleményem is ez. Köszi, ment a pont :)
2014. márc. 27. 19:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is Dr. Manhattan, Ő a kedvenc INTP "szuperhős"öm :D Bár azért azt nem mondanám, hogy Hulk nevetséges. Szerintem superman és Manhunter a legesélytelenebbek. Ha Manhattant kivonjuk a küzdelemből, akkor szerintem a Hulk nyer. Hiszen majdnem sebezhetetlen, és regenerálódni is tud mint Wolverine! Supermant a Hulknál valamivel fizikailag gyengébb Zod is majdnem agyonverte! Szóval....


1# Dr. Manhattan

2# Hulk

2014. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 MrSenki ***** válasza:
100%
Azért én ezt nem így gondolom...Hulk lényegében ember :) Superman fizikailag sokkal erősebb nála,ha a képregényt nézzük és nem a filmből indulunk ki.Számos előnye van még ezen felül Hulkkal szemben...például teljesen sebezhetetlen a Földön mindennel szemben.De ami sorsdöntő az,hogy nincs szüksége levegőre....elég volna Hulkkal kirepülnie a marsra és szegény zöldike ott fuladdna meg :D
2014. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy (nem tudom, hogy hivatalos e) képregény amiben Hulk valahogy kikerült az űrbe és kapott levegőt XD.... Am alapjáraton most már igazat adnék neked, csak túl nagy az egom, így nem ismerhetem be, hogy tévedtem :D Azért a pont ment....
2014. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!