Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha vizipipázok attól még...

Ha vizipipázok attól még tudni fogok magamról vagy teljesen olyan mintha beszívtam volna?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem olyan. Legalábbis ha nem teszed tele olyan anyagokkal, amik önkívületi állapotot okozhatnak, akkor tudni fogsz magadról, és semmi sem lesz.

2014. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grim13 ***** válasza:
@1 igy van, esetleg kicsit szédülni fogsz ha egymás után sokat szívsz
2014. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
annyi hogy jobb kedvem lesz vagy milyen erzes?
2014. jan. 29. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem lesz tőle. Ez dohágy. Mitn mondtam ,ha nicns benne semillyen olyan anyag, ami az általad "kívánt" dolgokat okozná, akkor nem történik semmi. Valószínáleg finomnak fogod találni az ízét, és ennyi.

2014. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grim13 ***** válasza:
attól lesz jobb kedved hogy jó a társaság és mint ilyen alkalmakkor egy egy jó kis történet is körbe jár a pipa csövével együtt... ez egy akkora tévhit hogy ebben van valami ... engem és a kollégáimat kb.4 éve ugy meghurcoltak mert kiderült hogy vízipipázunk nálam a bulik előtt ... még drog teszt is volt :D aztán a nagyfőnök szolt a "kisfönöknek" hogy ideje leállni mert egy hogy ismer minket és nem drogozunk kettő az eredmények is ezt mutatták három hogy ö is szokott pipázni :D
2014. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hahaa ez jo :'D akkor megnyugodtam :)
2014. jan. 30. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!