Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipázók segítségét kérném,...

Vízipipázók segítségét kérném, a csiga mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Mi az a csiga pontosan? Régen (több mint 1 éve) szívtam pipát többször is rémlik hogy valami csigát használtak a szén alá vagy tévedek?


Most szívtam 2 napja de úgy elszédültem ilyet még sosem tapasztaltam!!!!

És úgy csinálta aki a pipát tömte hogy alufólia, azt kilyukasztotta és arra közvetlen tette rá a szenet (öngyulladós szén)


Kellett volna valami a szén alá?


2012. jún. 29. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Csigáról még az életbe' nem hallottam.

Széntartó konzolt szoktak esetleg a szén alá rakni, de nekem nem jött be.

Szerintem jó az alufólia és rá a szén kombináció is, csak arra kell figyelni, hogy ne égjen meg a dohány, attól lesz olyan kaparós, szédülős.

Nem szabad púposra megtömni a kerámiát ( inkább 3-5 mm-rel a karima alá essen a dohány felső része), és alufóliából sem árt, ha 2 ( vagy 4) réteg van.

De öngyulladós szénnél szóba jöhet az is, hogy esetleg nem vártátok meg, amíg leég róla az öngyallasztós rész. Mert annak is iszonyú szaga van.

2012. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jún. 29. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
tudom miről beszélsz de amúgy nem fontos
2012. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmm most utánnanéztem én is, hogy mi ez a csiga.

Láttam már ilyet, de csigának még nem nevezték az én köreimben.

Van, aki azzal csinálja. Ha ezt használod, jobban meg lehet tömni a kerámiát, meg vékonyabb alufólia elég (Mert ugye alapból távolabb van a szén a dohánytól).

Szerintem ugyan olyan jó, mint ha nem rakod be, de van, aki erre esküszik.

2012. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!