Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van jövője egy ilyen blognak?

Van jövője egy ilyen blognak?

Figyelt kérdés

[link]

Ketten írjuk egy ismerősömmel. Szerintetek a fanfictionok és design blogok között elég egyedinek számít? És mit gondoltok az írásstílusunkról? Meg úgy a blog egész tematikájáról? Minden segítő választ hálásan köszönünk!

De kérünk titeket, a sima, "béna. pff. -_-" hozzászólásokat mellőzzétek! Ha így is gondoljátok, indokoljátok meg, miért?



2013. dec. 28. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

a sötét narancssal írt szöveg betűtípusa rossz, alig lehet elolvasni

a háttérkép passzolna a többi színhez, de kép, és jobbra nem (rendesen) ismétlődő, meg lehet oldani, de érteni kell hozzá.

header túl magas.. felére vedd.

vélemények: nincs egysorban.. az ezutáni <td>-re tedd rá a padding-top: 5px -t légyszi.


Középre igazított szöveg!!?

egybefo.ott bekezdések!?

ÁTHÚZOTT szavak!?

ÁTHÚZOTT MONDATOK!!!!????

2013. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

magyarázd már meg, mi értelme van odaírni valamit, HA ÁT VAN HÚZVA!?


amit előzőben írtam: amíg ezek vannak, ne várd senkitől hogy olvassa el...

2013. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ezek az áthúzott mondatok csak feldobják a bejegyzést és nem olyan száraz. :) nekem bejön! :)
2013. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem jó beleolvastam van olyan amin lehetne változtatni, de így se rossz:)
2014. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!