Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Eddig milyen a blogom?

Eddig milyen a blogom?

Figyelt kérdés

Tudom még keveset írtam, majd később jönnek az új részek, de kíváncsi lennék a véleményetekre:)

[link]



2013. dec. 26. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ártott volna valami laza bevezető rész, megismerni az életüket, a körülményeket, a környéket, hogy normálisabb kép jelenjen meg a fejemben a jelenetről. Picit majd a fogalmazás is alakulhat, de szerintem az rendben van. Ennek egy picit se eleje se vége feelingje volt, nem tudom, ki az elbeszélő, milyen a kapcsolata ezzel a csávóval, miért mennek ki az iskolából azon kívül, hogy lógjanak, stb. Nem tudom, ki hogy van vele, de én hiányolni szoktam a rövid kis bemutató részt. Nem olyannak kellene lennie, hogy "A nevem xy és itt lakok a szüleimmel..." hanem inkább bemutatni a reggelét, elbúcsúzik a szüleitől, a barátja motorján iskolába mennek, ott beszél pár szót a barátairól, leírod, hogy mennyire népszerű, itt hozzáteheted a város nevét, majd jöhet a történet, a többit időközben bemutatod.


De egyébként jó, ezt építőkritikának szántam, és kiemelem, személyes vélemény :)

2013. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel ez csak bevezető volt nem véletlen nem derülnek ki a részletek.Azt a többi részre terveztem.
2013. dec. 26. 15:38
 3/3 A kérdező kommentje:
de amúgy köszi:)
2013. dec. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!