Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nálunk alszik az LB-m, és...

Nálunk alszik az LB-m, és filmnézésen kívül nem igazán van ötletem, hogy mit csináljunk. Tippek?

Figyelt kérdés
Na,jó,igazából nem az LB-m,de nem akartam úgy írni,hogy "barátnőm",mert akkor azt gondoltátok volna,hogy a szerelmem,vagy ilyesmi. Eddig eléggé forever alone voltam,és még sose aludt nálunk egy barátnőm se,és lehet,hogy ciki de nem nagyon van ötletem. Segítenétek? Ja,és lehetőleg ne gusztustalan hülyeségeket írjatok,arra nem vagyok kíváncsi.>.<

2013. dec. 25. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked/nektek kéne tudni, ti ismeritek egymást és hogy mit szeret csinálni a másik.
2013. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kiskakas válasza:
először is beszélgetni, vagy csnálhatnátok együtt rgy blogot, arcpakolás.ilyesmi!:)de én a legjobb barátnőmmel ottalvásnál beszélgetünk vagy filmet nézünk.
2013. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!