Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden második blog a One Direction-ről szól, és ráadásul ezeknek a 95%-a üres fecsegés?

Figyelt kérdés
a kérdésem igazából ott kezdődne, hogy miért ilyen híres ez a "banda", de mindegy.

2013. dec. 15. 21:34
 1/4 Presy válasza:
talán rossz helyen nézegetsz:D
2013. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem hinném... -_-
2013. dec. 15. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

én is úgy gondolom, hogy rossz helyen nézel blogok után... ha nem szereted a One Direction blogokat, akkor már alapból nem értem, hogy miért kattintasz rá és olvasol bele?

De ha esetleg normális 1D blogot szívesebben olvasnál, akkor innen lehet válogatni :) ...

[link] <--- ez a Harry Potter alapján íródott, One Direction fanfic. szerintem nem rossz.

[link] <--- ehhez nem fűznék hozzá semmit, egyszerűen csak jó. :)

[link] <--- igaz, hogy Larry Stylinson blog, de az ötlet szerintem eredeti, ráadásul angol fanfiction fordítása, tehát nem lehet rossz, mert akármit nem fordítanak le.

ezekhez nem írok külön semmit, én úgy gondolom, hogy jók, az író pedig mind a négynél ugyanaz (3 már befejezett):

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha pedig nem 1D témájú blogot olvasnál inkább:

[link] (Tom Odell)

[link] (Ed Sheeran)

[link] még csak az előszó van fent

[link]

[link]


Remélem, most már látod, hogy nem csak olyan blogok vannak, amik csöpögnek a "romantikától". :)

2013. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kérdésem egyrészben arra irányult, hogy miért van az, hogy a közösségi oldalakon (mint például itt), miért van annyi oone directin blog fajta kérdés? van egy nagyon jól működő kritika oldal, ahol sok-sok blogot meg lehet tekinteni. Szinte az összesre rákattintottam, ami kritikára várt, és meglepett, hogy mennyi az 1D fanfic. Én különösebben nem szeretem a fanficeket, akárki lehet benne... és én igazábül nem a "csöpögő romantika" témájú blogokra gondoltam feltétlenül, hanem úgy az összesre :)
2013. dec. 19. 06:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!