Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hetalia: büszkék vagytok...

Hetalia: büszkék vagytok Magyarország karakterére? Külföldön is így vannak az országuk karakterével?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok le, hogy miért. :)


Én azért vagyok büszke Magyarország karakterére, mert nagyon el lett találva. És, mert ő volt az első női szereplő. Eredetileg fiú lett volna, Lengyelország pedig lány, de az alkotó felcserélte a nemeket, így Magyarország fiús természetű lány lett, Lengyelország meg odavan a cuki dolgokért és szeret lányruhákba bújni.

Az is tetszik benne, ahogy dajkálja az olaszokat. És milyen remek harcosnak bizonyult a poroszok elleni csatában (ezen jót nevettem). xD Az is érdekes számomra, hogy yaoi fan. Sokáig nem tudtam, hogy ennyi magyar van oda a fiú-fiú dolgokért; csak én. :D


Más országok: ha van külföldi ismerősötök, barátotok vagy csak hallottatok róluk, írjátok le légy szíves, hogy ők mit gondolnak a saját országuk karakteréről.



2013. nov. 24. 15:05
 1/4 Kameko-san ***** válasza:
100%
Én már annak is örültem, hogy benne van Magyarország is. Aztán azért lettem büszke, mert Erzsébet nagyon jó személyiséggel lett ellátva, szeretem, hogy a mi országunkról sem csak rosszat mondtak benne. :) A magyar-porosz harcon nagyon sokat nevettem. :D
2013. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én néha elképzelem egy olasz arcát amikor meglátja Italy-it
2014. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második: Öregem, most elképzeltem magam előtt, milyen lehet! xD
2014. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Olajos Dóra ***** válasza:

Én nagyon szeretem Magyarország karakterét, és örülök, hogy benne van, nagyon el lett találva! Szerintem az, hogy mit gondolnak külföldön az országuk karakteréről, változik az országtól függően. Én ha pl. norvég, finn, izlandi, litván, spanyol vagy brit lennék, ragyognék a büszkeségtől.

(senki semmit ne vegyen a szívére, nem állnak rasszista utalások a válasz mögött, nekem minden ország nagyon a szívemhez nőtt)

2014. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!